امروز زمان مناسبی برای تعمیر ماشین لباسشویی شماست‌. ممکن است پیراهن شما کثیف شده باشد یا چند قطره از قهوه ای که میل کرده‌اید بر روی شلوار‌تان ریخته باشد‌. بنابر این تمام لباس های کثیف را جمع کرده و به سراغ ماشین لباسشویی میروید‌. در این حالت اگر ماشین لباسشویی خراب باشد چکار باید کرد‌؟ آیا خودتان میتوانیدتعمیر ماشین لباسشویی را انجام دهید ؟

 

the magic washing machineماشین لباسشویی جادویی !!

ماشین لباسشویی ها یکی از مهم ترین لوازم های خانه شما هستند که خراب شدن آن میتواند برای شما دردسر ساز باشد . شما همیشه به وسیله ای برای شستشوی لباس هایتان نیاز خواهید داشت‌ . به نقل از وب سایت TED ماشین لباسشویی ها مهم ترین اختراع در جریان انقلاب صنعتی بودند .( منبع : Rosling )

هنگامی که یک ماشین لباسشویی خراب میشود و یا به هر دلیلی نمیتواند لباس های شما را شستشو کند ، شرایط بسیار سخت خواهد بود . چه کسی حوصله دارد لباس ها را به روش سنتی با دست بشورد یا آن ها را به خشک شویی ببرد .

بنابر این شما باید به دنبال یک راه حل باشید . یا با یک تعمیر کار تماس بگیرید یا با استفاده از آموزش های این صفحه خودتان مشکلات را حل کنید . عیب یابی بسیار سخت از تعمیر ماشین لباسشویی میباشد .

 


توجه : بسیاری از ماشین لباسشویی های جدید دارای یک دفترچه عیب یابی هستند که معمولا در کنار دفترچه راهنما به خریداران داده میشود .
هشدار : قبل از شروع تعمیر ماشین لباسشویی ابتدا باید دستگاه را از برق بکشید . آب داخل دستگاه را تخلیه کرده و  سیم های برق را جدا کنید .

عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی

عیب یابی یک ماشین لباسشویی کار پیچیده ای نیست فقط نیاز به کمی حوصله و مقداری دانش از نحوه کارکرد ماشین لباسشویی دارد . ما در ادامه به شما خواهیم گفت که چگونه خودتان میتوانید مشکلات رایج ماشین لباسشویی را حل کنید .

زیاد سخت نگیرید

همانطور که میدانید ماشین لباسشویی از قطعات مختلفی تشکیل شده است اما با دانستن چند راه حل ساده میتوانید عیب دستگاه را بر طرف کنید . آیا ماشین لباسشویی به منبع برق متصل است ؟ اولین قدم در کار نکردن ماشین لباسشویی این است که ممکن است

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0