نگران جابجایی ، نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی خود نباشید !

متخصصان ماهان سرویس در اسرع وقت جهت نصب ، سرویس و جابجایی کولر گازی آماده خدمت رسانی هستند‌.

تعمیر کولر گازی اسپلیت

split-air-conditioner--repair

اکثر مدل های کولر گازی اسپیلت جهت افزایش توان و تولید سرمای بیشتر از دو قسمت تشکیل شده اند. این مدل کولر گازی نسبت به مدل های ایستاده و پرتابل فضای بیشتری را اشغال میکند‌. و به همان نسبت هم هزینه تعمیر کولر گازی بیشتری دارند.
معمولا در آغاز فصل گرما نیاز است تا کولر گازی سرویس و یا تعمیر شود‌.‌ معمولا با شستن کندانسور و همچنین تمیز کردن فیلتر های پنل دستگاه آماده بکار میشود‌. اما گاهی ممکن است که کولر نیاز به شارژ گاز داشته باشد‌. کارشناسان ماهان سرویس به اکثر مدل های کولر گازی مسلط هستند‌. پس با خیال راحت برای تعمیر کولر گازی با ما تماس بگیرید‌.

تعمیر کولر گازی پرتابل

این مدل از کولر ها نسبتاٌ سرمای کمتری تولید میکنند‌. اکثر کولر های پرتابل قابلیت تولید هوای گرم را دارند‌. قیمت این کولر ها نسبت به کولر گازی اسپلیت خیلی کمتر است و فضای کمتری اشغال میکنند‌. کولر گازی پرتابل معمولا برای فضاهای کوچک استفاده میشود و برای فضاهای بزرگ مناسب نیست‌.
در قسمت پشت این کولر ها یک قسمت برای قرار دادن لوله خروجی هست که وظیفه دارد تا جریان هوای گرم را به بیرون منتقل کند‌. در صورت عدم استفاده از لوله خروجی ، هوای گرم وارد اتاق میشود‌. تعمیر کولر گازی پرتابل ( قابل حمل ) در ماهان سرویس توسط متخصصین خبره و با تجربه انجام میشود‌.

تعمیر داکت اسپلیت

duct-split-air-conditioner-repair-

داکت اسپلیت ها امکان تولید هوای گرم و سرد را دارند . این نوع از خنک کننده ها با انرژی کمتر و قدرت مناسبی کار میکنند‌. البته این به معنا سرمایش کمتر نیست‌. داکت اسپلیت از نظر مقدار سرمایی که تولید میکند با کولر گازی اسپلیت و دیگر مدل های کولر گازی هیچ تفاوتی ندارد‌.
یکی از مهم ترین عوامل در کارکرد صحیح داکت اسپلیت ، نحوه کانال کشی و لوله کشی میباشد که در عملکرد دستگاه بسیار تاثیر میگذارد‌. از نظر کارکرد این کولر ها همانند کولر گازی اسپلیت ، دوتیکه هستند‌. شما برای اطمینان از نحوه نصب داکت اسپلیت و یا شارژ گاز آن با ما تماس بگیرید‌.

تعمیر کولر گازی ایستاده

standing-air-conditioner-repair

این مدل از کولر گازی ها به دلیل قابل حمل بودن و مقدار سرمایش بسیار عالی ، فروش بسیار بالایی دارند‌. این مدل از کولر ها معمولا در فرودگاه ها ، سالن های انتظار و نمایشگاه ها استفاده میشود‌. همچنین در بیشتر باشگاه ورزشی از این نوع کولر ها در کنار کولر های اسپلیت استفاده میشود‌.
تعمیر کولر گازی ایستاده معمولا خیلی کم هزینه تر از تعمیر کولر گازی اسپلیت است‌. معمولا در آغاز فصل گرما نیاز است تا دستگاه شارژ گاز شود‌. و یا ممکن است که کمپرسور را سرویس و یا تعویض کنید‌. ما با تخصص خود کولر گازی شما را به صورت حرفه ای تعمیر میکنیم‌.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0