ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

در این مقاله به ارور های لباسشویی سامسونگ می پردازیم و ارور ماشین لباسشویی سامسونگ را بر طرف می کنیم. با توجه به ارور های زیر و رفع خطای ماشین لباسشویی نقش ارور ها را برای حل مشکل آن ها مشخص می کنیم. ارور های لباسشویی برای تمامی قسمت های این مدل از دستگاه در جدول زیر به صورت کامل آمده که بسیار مهم است و با کد ارور ماشین لباسشویی سامسونگ به صورت یک کد با حروف اختصاصی انگلیسی توضیح داده شده است که این ارور با این کد مربوط به کدام قسمت از سیستم دستگاه ماشین لباسشویی می باشد. شما با استفاده از این کد ها می توانید بفهمید که کدام قسمت از دستگاه ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر با تعویض دارد که شما باید ارور مربوط به آن قسمت را برطرف کنید. برای رفع تمامی ارور ها و یا تشخیص ارور های ماشین لباسشویی ، با واحد پشتیبانی شرکت ماهان سرویس تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت پاسخگوی تمامی سوالات و مشکلات شما باشند.

برای دیدن مطالب بیشتر بر روی مطلب کلبک کنید:تعمیر ساید بای ساید بوش مدل KAG90AW204

شرح خطای ارور ماشین لباسشویی سامسونگ:

رفع ارور 5E-E5 ماشین لباسشویی :

خطا مربوط به موتور پمپ از داخل صدمه دیده است که ولتاژ اشتباه به قطعات میرسد . این خطا ممکن است به دلیل یخ زدگی در زمستان رخ دهد.

قسمت معیوب مربوط به مشکل تخلیه است.

رفع ارور 8E-3E ماشین لباسشویی :

خطا مربوطه ممکن است عملکرد برد دستگاه اشتباه باشد یا مدار کنترل مشکل داشته باشد در این صورت چک کنید که کانکتور به طور صحیح متصل شده باشد و مشکل اتصال نداشته باشد و این که حرکت موتور بی ثبات است ، چون سنسور آن کار نمی کند.

قسمت معیوب مربوط به مشکل موتور است.

رفع ارور 9E1-9E2-PIO-PH1-UC ماشین لباسشویی :

خطا مربوط به وضعیت ولتاژ برق مصرف کننده را چک کنید و ولتاژ را حین کار را چک کنید ، حین عملیات خشک کردن یک ولت متر به ترمینال ورودی وصل کنید و عملکرد ماشین لباسشویی را دقیقا برسی کنید که این خطا ممکن است در حالت افت یا اضافه بار رخ دهد و این که چک کنید که دو شاخه متصل شده باشد.

قسمت معیوب مربوط به مشکل پاور است.

رفع ارور AE-13E ماشین لباسشویی :

خطا مربوط به سیگنال های بین دو برد MAI و SUB است که به دلیل مشکل ارتباطی دریافت نمی شود.

قسمت معیوب مربوط به مشکل ارتباطی است.

رفع ارور BE1-12E ماشین لباسشویی :

خطا مربوط به دکمه استارت به صورت متناوب نگه داشته شده است و پیچ های که برد را نگه داشته اند که بیش از حد سفت شده اند و خطا رخ می دهد یا به دلیل تغیر شکل پنل کنترل سوئیچ فشرده شده است.

قسمت معیوب مربوط به مشکل سوئیچ است.

رفع ارور 12E-BE2 ماشین لباسشویی :

خطا مربوط به دکمه غیر از استارت به صورت متناوب نگهداشته شده است و یا یکی از پیچ هایی که برد را نگه داشته بیش از حد سفت شده است.

قسمت معیوب مربوط به مشکل سوئیچ است.

رفع ارور 18E-BE2 ماشین لباسشویی :

خطا مربوط به رله اصلی برد ، اتصال کوتاه شده است و یا مربوط به ترمینال رله اصلی می باشد.

قسمت معیوب مربوط به مشکل سوئیچ است.

رفع ارور CE ماشین لباسشویی :

خطا مربوطه هنگامی که دمای آب لباسشویی بالاتراز 55 است و عمل تخلیه هم صورت می گیرد و در حالتی که دمای آب برای یک دوره خاص به 55 درجه می رسد به دلیل مشکل سنسور حرارتی هم می تواند باشد.

قسمت معیوب مربوط به مشکل دمای آب است.

رفع ارور DE – DE1 – DE2 ماشین لباسشویی :

خطا مربوطه وقتی که درب با فشار کشیده شود به دلیل دفرمه شدن زباله درب تماس سوئیچ برقرار نشده و خطا می دهد و یا سوکت سوئیچ قفل بدرستی وصل نشده است. سوکت سوئیچ قفل شکسته شده است.

قسمت معیوب مربوط به مشکل درب است.

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

ارور ماشین لباسشویی سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0