چگونگی رفع صدا در ماشین لباسشویی اگر ماشین لباسشویی قدیمی یا جدید شما در زمان چرخش سر و صدا ایجاد می کند ، ما برای کمک به تعمیر دستگاهتان ، راهنماییتان می کنیم که خودتان دستگاه را تعمیر کنید. وقتی که ماشین لباسشویی در حال چرخش با صدای بلند است به این معنی است که قسمتی از دستگاه فرسوده و یا سست شده است. برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با شرکت ماهان سرویس تماس حاصل نمایید

اتفاقی که باعث سر و صدای بلند در ماشین لباسشویی می شود ، ممکن است دلیلش تعدادی از قطعات مختلف در داخل واشر شما باشد. نویز با صدای بلند تنها زمانی اتفاق می افتد که واشر در حالت چرخش باشد ، این نشانه اینست که بلبرینگ اصلی لوله از بین می رود. برای تعمیر ماشین لباسشویی ، ممکن است نیاز به پیدا کردن راهنمای تعمیر ماشین لباسشویی داشته باشید.

در صورت تمایل به خرید قطعات یا تعمیر لوازم خانگی می توانید با واحد پشتیبانی ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت سرویس کاران ما در محل شما حاضر شوند.

دلایل اینکه یک واشر در حالت چرخش سر و صدا ایجاد کند:

  1. واگن خازن اصلی معیوب است
  2. چرخ دنده اصلی
  3. کامپوننت موتور فرسوده شده است
  4. کلاچ بد
  5. فرسوده بودن کمربند درایو
  6. مسدود بودن یا آسیب دیده بودن پمپ تخلیه
  7. انتقال فرسوده شده است
  8. کمک فنر (واشر جلو لودر)
  9. تضعیف فنر یا تسمه (واشر بالا)
  10. دنده های جابجایی همزن بخصوص (واشر های بالا)
چگونگی رفع سر و صدا در ماشین لباسشویی

چگونگی رفع صدا در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی به چه قطعاتی نیاز دارد؟

تعویض قطعات واشر برای تمام مدل های ماشین لباسشویی به ویژه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

هنگامی که واشر در حال چرخش است ، یک آستانه تحمل دارد که اجازه می دهد تا وان به حرکت آزادانه با مقاومت صفر ادامه دهد. اگر بلبرینگ فرسوده شده باشد ، هنگامی که واشر می چرخد باعث می شود که سر و صدای سیستم ظرفشویی بلند شود.

یک راه حل خوب برای تشخیص اینکه آیا مشکل ماشین لباسشویی شما چیست ، این است که نویز شستشو هنگام خشک کن بدتر یا بلندتر از زمان در حال شستشو است. این بدین معنی است که تحمل ماشین در حال فرسایش بیشتر است و رو به انقراض است. آستانه تحمل لباسشویی یک شیار با جنس فلزی دایره ای است که دارای تعداد زیادی از توپ های کوچک فلزی است.

این توپ های کوچک فلزی درون بلبرینگ در یک ردیف اند و هنگامی که واشر در حال چرخش است حرکت می کند. اگر تحمل تنه شروع به لرزش کند ، معمولا توپ های فلزی کوچک داخل می توانند یک به یک را از بین ببرند و باعث سر و صدای می شوند. (اگر ماشین لباسشویی یک دستگاه شستشوی با درب از جلو است ، درب دستگاه را باز کنید و درام را با دست بچرخانید.

اگر صدای مالش را می شنوید یا چرخ دنده چرخان ناهموار است ، پس عمدتا واگن اصلی به احتمال زیاد خراب شده است و نیاز به جایگزینی دارد.)

 


دلیل صدای لباسشویی سامسونگ چیست و چگونه عیب یابی و تعمیر نماییم ؟


 

برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید با واحد فروش ماهان سرویس تماس بگیرید.

بلبرینگ ممکن است بدون روغن باشد. اگر صدائی که می شنوید بیشتر از یک سر و صدای تند و زننده از سر و صدای آسیاب باشد ، ممکن است بدان معنی باشد که بلبرینگ باید با یک گریس مکانیکی روغن کاری شود. اگر صدا بیشتر از یک سر و صدای خرد کردن باشد ، معمولا این امر به معنی آن است که بلبرینگ از بین می رود و باید در سریعترین زمان ممکن جایگزین شود.

اگر برای واشر های دستگاه مشکل به وجود بیاید ، حامل اصلی لوله از بین می رود و روند تعمیر این قسمت یکی از سخت ترین کارهاست. بلبرینگ فرسوده نیز می تواند به دیگ شستشو آسیب برساند.

چگونگی رفع سر و صدا در ماشین لباسشویی

چگونگی رفع صدا در ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

یک ماشین لباسشویی که صدای بلند دارد در طول چرخه چرخش نیز این صدا ممکن است با یک قرقره درایو معیوب ایجاد شده باشد. قرقره ، کمربند (در صورت وجود واشر) بر قسمت چرخش واشر واگن سوار است. قرقره از پلاستیک یا فلز ساخته شده است. این باعث می شود که به سادگی فرسوده و یا شل شود. برای پیدا کردن این که آیا قطر درایو باعث ایجاد نویز می شود یا خیر ، شما باید واشر را از هم جدا کنید و قطعه آسیب دیده را بررسی کنید.

کوپلینگ موتور می تواند باعث سر و صدای بلند شود. اتصال موتور در واشر ، انتقال واشر را به موتور متصل می کند. این قسمت از پلاستیک ساخته شده است و اگر واشر بیش از حد شکسته شده باشد. این باعث می شود موتور آسیب نبیند. تعمیر کوپلینگ موتور راحت است و می تواند توسط بسیاری از افراد انجام شود.

کلاچ در ماشین لباسشویی دیگ ماشین لباسشویی به گیربکس متصل می کند. کلاچ به ماشین لباسشویی اجازه می دهد تا به دور موتور مورد نیاز برسد. اگر کلاچ فرسوده شده باشد ، وقتی دیگ ماشین لباسشویی می چرخد می تواند سر و صدا ایجاد کند. کلاچ نامناسب باید برداشته شود و جایگزین شود تا جلوی سروصدا را بگیرد.

زمانیکه کمربند ماشین لباسشویی فرسوده می شود خود می تواند باعث سر و صدا شود. اگر کمربند فرسوده بود می توانید آن را تعویض کنید. جایگزینی کمربند درایو در یک ماشین لباسشویی یک کار بسیار راحتی است و می تواند به صورت آنلاین به دلیل ارزان تر بودن محصول سفارش داده شود.

پمپ تخلیه در واشر ماشین که آب را تخلیه می کند ممکن است مسدود یا آسیب دیده باشد. این در حالیست که در حالت چرخش، واشر شما ممکن است با استفاده از پمپ تخلیه آب را از بین برود. اگر نویز با صدای بلند در فواصل معینی طی دوران چرخش اتفاق می افتد، که ممکن است پمپ تخلیه شود. معمولا این را می توان با حذف پمپ تخلیه و از بین بردن هر گونه آلودگی که ممکن است باعث مسدود شدن آن شود، ایجاد می کند.

بخشی بعدی از واشر خود که می تواند سر و صدای زیادی پخش کند انتقال است. اگر انتقال بد صورت گیرد، معمولا هزینه برای تعمیر این قسمت، هزینه یک واشر جدید را بیشتر می کند.

اگر شما یک ماشین لباسشویی با درب رو به جلو دارید، همه آنها دارای کمک فنر هستند. کمک فنر برای حرکت دیگ زمانی که در حال چرخش است استفاده می شود. این کمک فنر از قاب واشر به دیگ بیرونی متصل می شود. در صورتی که جذب شوک در لودر جلو شما ضعیف شود، واشر موجب ایجاد صدای بلند در طول چرخش چرخشی می شود.

در صورتی که کمک فنر جلوی ماشین لباسشویی شما ضعیف شود، در هنگام چرخش ماشین لباسشویی دچار صدای بلندی می شود.

ماشین لباسشویی های درب از بالا معمولا دارای یثک سری کمک فنر است که دیگ را وسط نگه می دارد. اگر یک حالت فنری یا تسمه ای ضعیف شود، در هنگام چرخش باعث ایجاد سر و صدا می شود. برای رفع این مشکل به سادگی جای تسمه، کمک فنر یا کمک فنر ها را جایگزین کنید.

 

ماهان سرویس بزرگترین و مجرب ترین مرکز تعمیر کولر گازی در تهران می باشد که با دارا بودن سرویس کاران مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات کلیه لوازم خانگی فعالیت می کند.

همچنین توانسته ایم یکی از بهترین مراکز فروش برد و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و فیلتر تهویه هوا و تعمیر برد کولر گازی و تعمیر برد لباسشویی و تعمیر برد ظرفشویی باشیم که با دارا بودن تجهیزات و قطعات کامل ، خدمتگزار بیش از 1000 مشتری از اقصی نقاط کشور هستیم.

به پشتوانه 40 سال سابقه فعالیت در عرصه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ، افتخار داشته ایم که اعتماد شما را جلب کرده و به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های تعمیرات لوازم خانگی در تهران فعالیت کنیم.

ماهان سرویس در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ ،  بوش ، ال جی ، سامسونگ ، دوو ، آاگ ، جنرال الکتریک ، پاناسونیک و دیگر برند های بازار فعالیت می کند که این امر نشان از تجربه و مهارت سرویس کاران ما دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0