تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS جز یکی از پر فروش ترین محصولات است. این محصول دارای ظاهری بسیاری شیک و زیبا می باشد که می تواند به محیط آَشپزخانه جلوه خاصی ببخشد. این ساید بای ساید به دلیل کیفیت بالایی که دارد توانسته جز یکی از پرفروش ترین محصول جهان بشود و مخاطبان زیادی را به شمت خودش جذب نموده است. درصورتی که قصد تعمیر ساید دوو یا فروش برد ساید بای ساید دوو را داشته باشید ، می توانید با واحد پشتیبانی فروش ماهان سرویس تماس حاصل بفرمایید.

تعمیر ساید دوو

تعمیر ساید دوو

 

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول این است که دارای آبریز است که به شما کمک می کند به آسانی به آبی خنک و گوارا  دسترسی داشته باشید و علاوه بر این ویژگی باعث می شود تا درب یخچال را به صورت مداوم باز و بسته نکنید تا انرژی سرمایشی کمتری از این محصول هدر برود.

درصورتی که قصد تعمیر ساید دوو یا فروش برد ساید بای ساید دوو را داشته باشید ، می توانید با واحد پشتیبانی فروش ماهان سرویس تماس حاصل بفرمایید.

همچنین در صورتی که برد ساید بای ساید دوو خراب شود ، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

ساید بای ساید دوو دارای فیلتر سه مرحله ای می باشد که می تواند جلوی آلودگی موجود در آب و مواد شنی که در آب وجود دارد را بگیرد و آبی تمیز و سالم را به شما تحویل دهد زمان تعویض فیلتر آب هر 6 ماه یک بار است که شما به راحتی می توانید برای اینکه فیلتر آب را تعویض کنید و فیلتر آبی جدید و نو داشته باشید با پشتیبانی ماهان سرویس تماس حاصل فرمایید.

یکی از ویژگی های ظاهری منحصر به فرد این یخچال وجود نور پردازی LED در این محصول سامسونگ است که علاوه بر کم مصرف بودن باعث روشنایی یخچال می شود ، این نوع از لامپ در مقایسه با لامپ های معمولی دارای طول عمر بیشتری است. درست است که این محصول گرمای خیلی ناچیزی از خود تولید می کند ، اما در عوض می تواند مواد غذایی در یخچال به مدت طولانی تر حفظ کند.

سایر ویژگی های ساید دوو مدل DES – 3300SS  :

  •  سیستم Digital Cooling به منظور تازگی مواد موجود در یخچال مانند روز اول در ساید بای ساید دوو
  • سامانه سرمایش فلزی ساید بای ساید دوو
  • درب سوم به منظور حفظ سرمای یخچال و صرفه جویی در انرژی در جدیدترین ساید بای ساید دوو
  • سیستم Nano Silver ضد باکتری
  • سیستم فیلتر Hygienic حذف آلاینده های موجود در بهترین ساید بای ساید دوو
  • سیستم فیلتر Carbon رفع بوی نامطبوع یخچال
  • کمپرسور های اینورتر دیجیتال به منظور کاهش صدای تولید شده
  • فضای بیشتر در ساید بای ساید جدید دوو

در صورت تمایل به خرید قطعات ساید بای ساید دوو یا تعمیر برد ساید بای ساید دوو می توانید با واحد پشتیبانی ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت سرویس کاران ما در محل شما حاضر شوند.

درصورتی که قصد خرید برد ساید دوو مدل DES – 3300SS یا تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS را داشته باشید ، می توانید با واحد پشتیبانی فروش ماهان سرویس تماس حاصل بفرمایید.

همچنین در صورتی که برد ساید بای ساید دوو خراب شود ، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این ساید بای ساید محصول دوو دارای سیستم گردش هوای چندگانه است که موجب می شود هوای سرد به صورت یکنواخت در همه قسمت های ساید بای ساید توضیع شود و از تجمع در هوای سرد در یک نقطه خودداری می کند.

ساید بای ساید دوو دارای فیلتر سه مرحله ای می باشد که میتواند جلوی آلودگی موجود در آب و مواد شنی که در آب وجود دارد را بگیرد و آبی تمیز و سالم را به شما تحویل دهد زمان تعویض فیلتر آب هر 6 ماه یکبار است که شما به راحتی می توانید برای اینکه فیلتر آب را تعویض کنید و فیلتر آبی جدید و نو داشته باشید با پشتیبانی ماهان سرویس تماس حاصل فرمایید.

ماهان سرویس تمامی مشکلات مربوز به تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS و تعویض قطعات ساید دوو مدل DES – 3300SS را به نحوه احسنت با قطعات اصلی تعویض می نماید.

کشوی این ساید بای ساید منحصر به فرد دارای حالت سرمایشی است یعنی در واقع با استفاده از این محفظه می توانید مواد غذایی را به میل خودتان خنک کنید. کشوی منحصر به فرد این محصول دارای سه حالت سرمایشی سریع، یخ زدایی و سرمایش می باشد ، به طور مثال هنگامی که یک نوشیدنی را میخرید و می خواهید خنک صرف کنید ، بطری را داخل کشوی اول یخچال قرار داده و رو حالت سر مایش سریع می گذارید ، در این صورت نوشیدنی شما خیلی زود خنک می شود یا به طور دیگر ، غذایی که فریزری کرده اید می خواهید خنک نگهدارید اول مواد غذایی را یخ زدایی می کند و در عین حال یخ زدایی حالت سرمایشی را انتخاب می کنید عملکرد این طبقه از یخچال همانند سایر طبقات یخچال است.

این ساید بای ساید محصول دوو دارای سیستم گردش هوای چندگانه  است که موجب می شود هوای سرد به صورت یکنواخت در همه قسمت های ساید بای ساید توضیع شود و از تجمع در هوای سرد در یک نقطه خودداری می کند.

تعمیر ساید دوو

تعمیر ساید دوو

 

ماهان سرویس بزرگترین و مجرب ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد که با دارا بودن سرویس کاران مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات کلیه لوازم خانگی فعالیت می کند.

همچنین توانسته ایم یکی از بهترین مراکز فروش برد و تعمیر برد یخچال و تعمیر برد کولر گازی و تعمیر برد لباسشویی و تعمیر برد ظرفشویی باشیم که با دارا بودن تجهیزات و قطعات کامل ، خدمت گزار بیش از 1000 مشتری از اقصی نقاط کشور هستیم.

برای تعمیر ساید دوو یا خرید بردساید بای ساید دوو می توانید با واحد فروش ماهان سرویس تماس بگیرید.

به پشتوانه 40 سال سابقه فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی ، افتخار داشته ایم که اعتماد شما را جلب کرده و به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های تعمیرات لوازم خانگی در تهران فعالیت کنیم.

ماهان سرویس در زمینه تعمیر کلیه لوازم خانگی بوش ، ال جی ، سامسونگ ، دوو ، آاگ ، جنرال الکتریک ، پاناسونیک و دیگر برند های بازار فعالیت می کند که این امر نشان از تجربه و مهارت سرویس کاران ما دارد.

نکات مهمی جهت جلوگیری از خراب شدن ساید بای ساید برای جلوگیری از تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS  :

جهت کاهش دادن احتمال خطر آتش سوزی ، برق گرفتگی ، یا آسیب رسیدن به اشخاص در زمان استفاده از دستگاه ، نکات ایمنی که شامل موارد زیر می شود باید رعایت شوند.

در زمان وصل نمودن جریان برق باید از یک پریز برق مختص به دستگاه استفاده شود. استفاده از چند دستگاه با یک پریز برق ممکن است موجب آتش سوزی شود.

نوسانات برق ممکن است باعث آسیب دیدن مواد غذایی شده و همچنین امکان چکه کردن قسمت آبریز را به همراه داشته باشد. اجازه ندهید دوشاخه برق دستگاه رو به بالا باشد و یا در پشت یخچال فشرده شود.

ممکن است آب به داخل دوشاخه نفوذ کرده و یا آسیب ببیند که در نتیجه منجر به آتش سوزی یا شوک الکتریکی می شود.
در هنگام نصب مراقب باشید سیم برق در زیر یخچال نمانده و له نشود.

هنگام هل دادن یخچال به سمت دیوار مراقب باشید دستگاه بر روی سیم قرار نگیرد زیرا منجر به آتش سوزی یا شوک الکتریکی می شود.

اجازه ندهید که سیم برق زیر فشار اجسام سنگین ، خم یا فشرده شود. این کار ممکن است به سیم برق صدمه زده و موجب آتش سوزی یا برق گرفتگی شود.

همچنین در صورتی که برد ساید دوو مدل DES – 3300SS خراب شود ، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شمادر رابطه با ساید دوو مدل DES – 3300SS تماس بگیرند.

طول سیم برق را افزایش یا تغییر ندهید. این کار باعث آسیب رساندن به سیم برق یا دیگر موارد موجب برق گرفتگی یا آتش سوزی می شود.

هنگام تمیز کردن ، جا به جایی یا تعویض چراغ داخلی یخچال ، دوشاخه را از پریز برق خارج نمایید. این کار ممکن است موجب برق گرفتگی یا جراحت شود.

از وجود حلقه لاستیکی در داخل سوکت به منظور پیشگیری از جرقه زدن اطمینان حاصل نمایید. با دستان خیس سیم برق را نکشیده یا به پریز برق دست نزنید. این کار ممکن است موجب برق گرفتگی یا جراحت شود.

آب یا گرد و غبار را از دوشاخه پاک نموده و آن را به طور دقیق و به حالت محکم در درون پریز برق قرار دهید. هنگام تمیز کردن دستگاه با سایر موارد ، دو شاخه را از پریز در آورید. عدم این کار ممکن است موجب برق گرفتگی یا جراحت شود.

سیم برق را با کشیدن سیم از پریز خارج نسازید بلکه خود دوشاخه را محکم گرفته و از پریز درآورید. این کار ممکن است موجب برق گرفتگی یا یا اتصال کوتاه مدار شده و باعث آتش سوزی شود.

ماهان سرویس تمامی مشکلات مربوز به تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS و تعویض قطعات ساید دوو مدل DES – 3300SS را به نحوه احسنت با قطعات اصلی تعویض می نماید.

از وجود سیم اتصال زمین مطمئن شوید. در صورت عدم درک دستورالعمل نحوه اتصال سیم زمین یا وجود هر گونه شک و شبهه در خصوص اتصال صحیح دستگاه به زمین ، با یک برق کار مجرب یا یک تکنسین سرویس مشورت نمایید.

اتصال نادرست سیم زمین منجر به خرابی دستگاه یا برق گرفتگی می شود. از دو شاخه مجهز به اتصال زمین استفاده کنید. هنگام بلند تر کردن سیم برق ، استفاده از اتصال زمین را فراموش نکنید. منجر به آتش سوزی می شود.

زمانی که دو شاخه برق به سیم برق آسیب می زند و یا پریز شل می شود ، از آن ها استفاده نکرده و بلافاصله آن ها را توسط سازنده و یا نمایندگی شرکت تعویض نمایید. عدم رعایت این کار ممکن است موجب برق گرفتی یا اتصال کوتاه مدار شده و باعث آتش سوزی شود.

در زمان اتصال مجدد دو شاخه به مد 5 دقیقه یا بیشتر صبر کنید . عدم رعایت این کار ممکن است موجب اختلال در عملکرد فریزر شود. در صورت آسیب دیدگی سیم برق ، تعویض آن باید توسط مرکز خدمات مجموعه ماهان سرویس با تکنسین های دوره دیده صورت گیرد تا از بروز خطر جلوگیری شود.

در صورت انجام ندادن کلیه موارد بالا و سایر موارد که باعث بروز خرابی ساید بای ساید شما می شود در زمانی که به مشکلی برخوردید و یا نیاز به تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS داشتید می تواند با مجموعه ماهان سرویس با نمایندگی هایی در سراسر تهران تماس حاصل نمایید.

برای دیدن مطالب بیشتر با ما همراه باشید: ارور یخچال فریزر الکترو استیل مدل ESR24

تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر ساید دوو مدل DES – 3300SS در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

ماهان سرویس در زمینه تعمیر کلیه لوازم خانگی بوش ، الجی ، سامسونگ ، دوو ، آاگ ، جنرال الکتریک ، پاناسونیک و دیگر برند های بازار فعالیت می کند که این امر نشان از تجربه و مهارت سرویس کاران ما دارد. انجام خواهد شد و اطمینان حاصل خواهید کرد که همه اطلاعات مربوطه در مورد ماشین لباسشویی دقیق است و تعمیرکار قطعات لازم را در مراحعه همراه خودش دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0