تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS جز یکی از با کیفیت ترین و منحصر به فرد ترین محصولات شرکت ال جی است. این محصول به خاطر کیفیت بالایی که دارد مخاطبان زیادی را به خوش جلب کرده است. ظاهر زیبای این محصول باعث شده نمای آشپزخانه شما جذاب و متفاوت باشد برای تعمیر ساید بای ساید ال جی می توانید با شرکت ماهان سرویس تماس حاصل نمایید.
یکی از ویژگی های منحصر به فرد این یخچال این است که بر روی درب این یخچال ابریزی تعبیه شده است که موجب می شود درب یخچال به صورت مداوم باز و بسته نشود تا انرژی سرمایشی یخچال کمتر هدر رود و علاوه بر این شما به راحتی می توانید به آبی خنک و گوارا دسترسی داشته باشید.
تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS

بر روی درب این محصول محفظه کوچکی قرار دارد که موجب شده تا شما به راحتی و بدون باز نمودن درب یخچال به محفظه داخلی ساید بای ساید دسترسی داشته باشد ، که این ویژگی موجب شده تا درب یخچال را به صورت مداوم باز و بسته نکنید که انرژی سرمایشی یخچال کمتر هدر برود. این یخچال دارای قابلیت ™Door-in-Door است.

مشخصات فنی ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS

مشخصات کلی ساید بای ساید ال جی

نمودار مصرف انرژی آن به صورت  +A می باشد و اطلاعات نوع یخچال ساید بای ساید است.

گنجایش و ابعاد

گنجایش یخچال 422 لیتر است و گنجایش فریز 246 لیتر می باشد. گنجایش کل به لیتر 601 لیتر است.
ارتفاع 1790 میلی‌ متر و عمق 738 میلی‌ متر و پهنا 912 میلی‌ متر است.

مشخصات یخچال

بدون برفک می باشد و تعداد طبقات و تعداد طبقات درب هر کدام 5 عدد است.
تعداد کشو 2 عدد و لامپ یخچال دارد و این که جهت باز شدن درب به سمت راست است.
دارای کشو با تنظیم دما و رطوبت است.

مشخصات فریزر

بدون برفک است و تعداد طبقات 4 عدد و تعداد طبقات درب 2 عدد است. تعداد کشو 2 تا و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخساز اتوماتیک (آب شهری) دارد و یخساز نیمه اتوماتیک (منبع آب) ندارد.

سایر مشخصات

قفل کودک و آبسردکن و لزوم اتصال به شیر آب را دارد.
سایر ویژگی‌ ها
طراحی Door-in-Door و  دارای درب هوشمند با قابلیت نمایش درون یخچال (Knock On) و کمپرسور اینورتر خطی و همچنین مجهز به سیستم عیب‌ یاب هوشمند است. دارای فیلتر Hygiene Fresh+ و دارای کشوی نگهداری رطوبت و همچنین محفظه‌ ی نگهداری گوشت و سبزیجات با حفظ تازگی Moist Balance Crisper دارد و این که سیستم یخ‌ ساز Space Plus و صفحه نمایش لمسی و سیستم گردش هوای چند گانه و همچنین یخ‌ ساز باریک داخل درب هم دارد.
امکانات ویژه ساید بای ساید دارای فیلتر بهداشتی Hygiene Fresh+ کمپرسور اینورتر خطی مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند (Smart Diagnosis) محفظه نگهداری گوشت و سبزیجات با حفظ تازگی 
سایر ویژگی ها 
طراحی Door-in-Door , دارای درب هوشمند با قابلیت نمایش درون یخچال (Knock On) , کمپرسور اینورتر خطی , مجهز به سیستم عیب‌یاب هوشمند , دارای فیلتر Hygiene Fresh+, دارای کشوی نگهداری رطوبت , محفظه‌ی نگهداری گوشت و سبزیجات با حفظ تازگی Moist Balance Crisper , سیستم یخ‌ ساز Space Plus , صفحه نمایش لمسی , سیستم گردش هوای چند گانه , یخ‌ ساز باریک داخل درب

درصورتی که قصد خرید برد ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS یا تعمیر ساید بای ساید  ال جی را داشته باشید، می توانید با واحد پشتیبانی فروش ماهان سرویس تماس حاصل بفرمایید.

همچنین در صورتی که برد ساید بای ساید ال جی خراب شود ، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

این ساید بای ساید محصول دوو دارای سیستم گردش هوای چندگانه است که موجب می شود هوای سرد به صورت یکنواخت در همه قسمت های ساید بای ساید توضیع شود و از تجمع در هوای سرد در یک نقطه خودداری می کند.

ساید بای ساید دوو دارای فیلتر سه مرحله ای می باشد که میتواند جلوی آلودگی موجود در آب و مواد شنی که در آب وجود دارد را بگیرد و آبی تمیز و سالم را به شما تحویل دهد زمان تعویض فیلتر آب هر 6 ماه یکبار است که شما به راحتی می توانید برای اینکه فیلتر آب را تعویض کنید و فیلتر آبی جدید و نو داشته باشید با پشتیبانی ماهان سرویس تماس حاصل فرمایید.

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این ساید بای ساید وجود لامپ LED می باشد که می تواند محفظه داخلی یخچال را تا 2 برابر لامپ های معمولی روشن کند و هم چنین این لامپ ها نسبت به سایر لامپ ها انرژی کمتری مصرف میک نند.

یکی از تفاوت های این ساید بای ساید با سایر یخچال ها این است که دارای سیستم عیب یاب هوشمند است یعنی زمانی که این محصول به درستی کار نمی کند شما به راحتی می توانید متوجه ایراد آن بشوید فقد کافیست نرم افزاری هوشمندی را به گوشی خود نصب کنید و گوشی را مقابل این محصول قرار دهید. برای رفع مشکل ساید بای ساید می توانید با پشتیبانی ماهان سرویس تماس حاصل فرمایید.

در صورت تمایل به خرید قطعات ساید بای ساید ال جی یا تعمیر ساید بای ساید ال جی می توانید با واحد پشتیبانی ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت سرویس کاران ما در محل شما حاضر شوند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این ساید بای ساید این است دارای موتور قدرتمند اینورتر است که این موتور اینورتر می‌تواند جریان متناوب با فرکانس دلخواه به موتور برساند و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کند. موتور اینورتر به‌ صورت کاملا خودکار جریان برق را در حین راه‌ اندازی به مقدار لازم افزایش می دهد و در حین کار به مقدار لازم کاهش می‌ دهد که در این صورت به‌ طور کلی هزینه برق مصرفی ، کاهش چشم‌ گیری خواهد داشت.

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS

نکات مهمی جهت جلوگیری از خراب شدن ساید بای ساید برای جلوگیری از تعمیر ساید ال جی مدل SXB535NS  :

جهت کاهش دادن احتمال خطر آتش سوزی ، برق گرفتگی ، یا آسیب رسیدن به اشخاص در زمان استفاده از دستگاه ، نکات ایمنی که شامل موارد زیر می شود باید رعایت شوند.

در زمان وصل نمودن جریان برق باید از یک پریز برق مختص به دستگاه استفاده شود. استفاده از چند دستگاه با یک پریز برق ممکن است موجب آتش سوزی شود.

نوسانات برق ممکن است باعث آسیب دیدن مواد غذایی شده و همچنین امکان چکه کردن قسمت آبریز را به همراه داشته باشد. اجازه ندهید دوشاخه برق دستگاه رو به بالا باشد و یا در پشت یخچال فشرده شود.

ممکن است آب به داخل دوشاخه نفوذ کرده و یا آسیب ببیند که در نتیجه منجر به آتش سوزی یا شوک الکتریکی می شود.
در هنگام نصب مراقب باشید سیم برق در زیر یخچال نمانده و له نشود.

هنگام هل دادن یخچال به سمت دیوار مراقب باشید دستگاه بر روی سیم قرار نگیرد زیرا منجر به آتش سوزی یا شوک الکتریکی می شود.

اجازه ندهید که سیم برق زیر فشار اجسام سنگین ، خم یا فشرده شود. این کار ممکن است به سیم برق صدمه زده و موجب آتش سوزی یا برق گرفتگی شود.

همچنین در صورتی که برد ساید بای ساید ال جی خراب شود ، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شمادر رابطه با ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS تماس بگیرند.

طول سیم برق را افزایش یا تغییر ندهید. این کار باعث آسیب رساندن به سیم برق یا دیگر موارد موجب برق گرفتگی یا آتش سوزی می شود.

هنگام تمیز کردن ، جا به جایی یا تعویض چراغ داخلی یخچال ، دوشاخه را از پریز برق خارج نمایید. این کار ممکن است موجب برق گرفتگی یا جراحت شود.

از وجود حلقه لاستیکی در داخل سوکت به منظور پیشگیری از جرقه زدن اطمینان حاصل نمایید. با دستان خیس سیم برق را نکشیده یا به پریز برق دست نزنید. این کار ممکن است موجب برق گرفتگی یا جراحت شود.

آب یا گرد و غبار را از دوشاخه پاک نموده و آن را به طور دقیق و به حالت محکم در درون پریز برق قرار دهید. هنگام تمیز کردن دستگاه با سایر موارد ، دو شاخه را از پریز در آورید. عدم این کار ممکن است موجب برق گرفتگی یا جراحت شود.

سیم برق را با کشیدن سیم از پریز خارج نسازید بلکه خود دوشاخه را محکم گرفته و از پریز درآورید. این کار ممکن است موجب برق گرفتگی یا یا اتصال کوتاه مدار شده و باعث آتش سوزی شود.

از وجود سیم اتصال زمین مطمئن شوید. در صورت عدم درک دستورالعمل نحوه اتصال سیم زمین یا وجود هر گونه شک و شبهه در خصوص اتصال صحیح دستگاه به زمین ، با یک برق کار مجرب یا یک تکنسین سرویس مشورت نمایید.

اتصال نادرست سیم زمین منجر به خرابی دستگاه یا برق گرفتگی می شود. از دو شاخه مجهز به اتصال زمین استفاده کنید. هنگام بلند تر کردن سیم برق ، استفاده از اتصال زمین را فراموش نکنید. منجر به آتش سوزی می شود.

زمانی که دو شاخه برق به سیم برق آسیب می زند و یا پریز شل می شود ، از آن ها استفاده نکرده و بلافاصله آن ها را توسط سازنده و یا نمایندگی شرکت تعویض نمایید. عدم رعایت این کار ممکن است موجب برق گرفتی یا اتصال کوتاه مدار شده و باعث آتش سوزی شود.

در زمان اتصال مجدد دو شاخه به مد 5 دقیقه یا بیشتر صبر کنید . عدم رعایت این کار ممکن است موجب اختلال در عملکرد فریزر شود. در صورت آسیب دیدگی سیم برق ، تعویض آن باید توسط مرکز خدمات مجموعه ماهان سرویس با تکنسین های دوره دیده صورت گیرد تا از بروز خطر جلوگیری شود.

در صورت انجام ندادن کلیه موارد بالا و سایر موارد که باعث بروز خرابی ساید بای ساید شما می شود در زمانی که به مشکلی برخوردید و یا نیاز به تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS  داشتید می تواند با مجموعه ماهان سرویس با نمایندگی هایی در سراسر تهران تماس حاصل نمایید.

برای دیدن مطالب بیشتر با ما همراه باشید: ارور یخچال فریزر الکترو استیل مدل ESR24

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

ماهان سرویس تمامی مشکلات مربوز به تعمیر ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS  و تعویض قطعات ساید بای ساید ال جی مدل SXB535NS را به نحوه احسنت با قطعات اصلی تعویض می نماید.

ماهان سرویس در زمینه تعمیر کلیه لوازم خانگی بوش ، الجی ، سامسونگ ، دوو ، آاگ ، جنرال الکتریک ، پاناسونیک و دیگر برند های بازار فعالیت می کند که این امر نشان از تجربه و مهارت سرویس کاران ما دارد. انجام خواهد شد و اطمینان حاصل خواهید کرد که همه اطلاعات مربوطه در مورد ماشین لباسشویی دقیق است و تعمیرکار قطعات لازم را در مراحعه همراه خودش دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0