تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E یکی از با کیفیت ترین محصولات این برند از ماشین ظرفشویی است. این ماشین ظرفشویی دارای ظرفیت 13 نفره است و حالت این ماشین ظرفشویی ایستاده است که می تواند با اندازهی استانداردی که دارد درون کابینت قرار بگیرد و می تواند جلوه خاصی به آشپزخانه بدهد . درصورتی که قصد خرید برد ماشین ظرفشویی بوش یا تعمیر برد ماشین ظرفشویی بوش را داشته باشید ، می توانید با واحد پشتیبانی فروش ماهان سرویس تماس حاصل بفرمایید.

درست است که ماشین ظرفشویی یک دستگاه کابردی مهم در آشپزخانه محسوب نمی شود، اما داشتن ظرفشویی می تواند در هر منزلی به خانم ها کمک بسیاری کند.

داخل این محصول بوش سه سبد هوشمند قرار گرفته است که به شما این امکان را می دهد به راحتی آن را تنظیم یا ارتفاع آن را تغییر دهید که این ویژگی خاص باعث شده که هر نوع ظرف کوچک و بزرگ را به راحتی درون این محصول قرار دهید. جنس این سبد ها و محفظه داخلی این محصول استیل ضد زنگ است که در اثر گذشت زمان هیچ تغیری در کیفیت این محصول نمی کند.

 

همچنین در صورتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E داشته باشید ، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این ماشین لباسشویی بوش SMS88TI36E است که این سیستم می تواند میزان کثیفی آب را مشخص کند و با توجه به میزان کثیفی مشخص شده سطح آب ، بر اساس آن  میزان آب مورد نیاز را تعیین کند.

پس این ماشین ظرفشویی ظرف ها را ابتدا آبکشی می کند و با اندازه گیری املاح میزان کثیفی آب را تعیین می کند که در این صورت میزان کثیفی تشخیص داده می شود.

این ماشین ظرفشویی دارای برنامه SMS88TI36E  است که در اصل به معنای مدیریت منابع اب دوستانه است ، زیرا با توجه به این برنامه می تواند شست و شوی تمیز و بهداشتی را تنها با 6 لیتر آب انجام دهد که این شست و شو میتواند مصرف آب را کاهش دهد.

دو لامپ در قسمت بالای این ظرفشویی قرار دارد که این دو لامپ میتواند زیبایی و درخشندگی ماشین ظرفشویی را بالا ببرد و همچنین این دو لامپ باعث شده دید وسیعتری نسبت به خالی کردن ظروف پیدا کنید.

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می دهیم:مایکروویو سامسونگ مدل GE402TB

عملکرد مواد شوینده تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E  :

شوینده ها از ترکیبات شیمیایی تشکیل شده و برای شستشو ضروری می باشند و وظیفه تمیز کردن ظروف را دارند.
توجه:
استفاده درست از شوینده:
حتما از شوینده های مخصوص ظرفشویی استفاده نمایید شوینده ها را تازه و خشک نگه دارید. تا زمان استفاده مجدد ، شوینده های پودری را در محفظه شوینده قرار ندهید.
شوینده های ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E :
سه نوع شوینده وجود دارد:
1 -دارای فسفات و کلرین.
3 -دارای فسفات و بدون کلرین.
3 -بدون فسفات و کلرین.
معموال شوینده های پودری جدید بدون فسفات می باشند. در این موارد پیشنهاد می شود که حتی اگر سختی آب dH 6 است ( یعنی سختی کم باشد) ، محفظه نمک را پر کنید. و اگر از شوینده بدون فسفات در مواقعی که سختی آب زیاد است استفاده می کنید معموالً لکه های سفید رنگ روی ظروف و لیوان ها باقی میماند. در این مواقع از شوینده بیشتری استفاده کنید تا شستشو بهتر شود. شوینده های بدون کلرین تنها کمی سفیدی ایجاد می کنند. در مواردیکه لکه های سخت و رنگی کامالً از بین نمی روند از برنامه با دمای باالتر استفاده کنید.
شوینده های متراکم ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E :
شوینده ها را بر اساس ساختار شیمیائی میتوان به دو دسته تقسیم بندی کرد:
 شوینده های آلکالینی مرسوم با ترکیبات خورنده.
 شوینده های با مقادیر کم از آلکالین با آنزیم های خنثی.
قرص های شوینده ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E :
قرص های شوینده از شرکت های مختلف سرعت حل شدن متفاوتی دارند. بنابراین برخی از قرص ها ممکن است در برنامه های شستشوی کوتاه مدت ، حل نشده و عملکرد پاک کنندگی خوبی نداشته باشند. بنابراین از قرص شوینده فقط برای برنامه های طوالنی مدت استفاده کنید.
محفظه شوینده ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E :
قبل از شروع چرخه شستشو باید محفظه را پر کنید. این ماشین ظرفشویی نسبت به مدل های قدیمی ، شوینده و مکمل کمتری مصرف می کند. معموالً نیاز به یک قاشق غذاخوری شوینده جهت مقدار ظرف معمولی می باشد. اگر مقدار 16 ظروف و کثیفی ظروف بیشتر باشد ، مقدار شوینده بیشتری مورد نیاز است. همیشه پودر شوینده را قبل از شروع بکار دستگاه و زمانی که محفظه شوینده خشک است، بریزید در غیر اینصورت ممکن است رطوبت جذب کرده و بخوبی حل نشود.

ماشین ظرفشویی دوو برنامه ای دارد که مدت زمان شستشو را به صورت خودکار برای ما به عقب می اندازد و ما می توانیم زمانی که در اختیار داریم را به برنامه های مهمتر زندگیمان ، اختصاص می دهیم.

این ظرفشویی دارای قابلیت تاخیر در شروع برنامه را دارد که می تواند به شما کمک بسیاری کند. مثلاً تمایل دارید که شب ها مصرف برق مناسب است و هزینه مناسب تری و ارزان تری در مصرف انرژی دارد و مقدار انرژی کم می شود ، به همین دلیل از ماشین لباسشویی نیمه شب استفاده کنید. با وجود این خصوصیت این امکان وجود دارد تا هر زمانی که شما دوست داشته باشید شستشو را تنظیم کرده و با فکری آسوده و راحت به ادامه کارهایتان برسید.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مدل DDW-M1221

تعمیر ماشین ظرفشویی 

ماهان سرویس کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده است از جمله :

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36Eدر شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36Eدر مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

همچنین در صورتی که برد ماشین ظرفشویی بوش خراب شود، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

 با داشتن ماشین ظرفشویی بوش زیبایی آشپز خانه‌ تان چندین برابر کنید.

در صورت تمایل به تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E یا تعمیر برد ماشین ظرفشویی  می توانید با واحد پشتیبانی ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت سرویس کاران ما در محل شما حاضر شوند

مشخصات ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E :

این مدل ماشین ظرفشویی به رنگ استیل وجود دارد و ظرفیت آن 13 نفره است و رتبه انرژی آن +++A می باشد و سری 8 است.

میزان صدای این دستگاه 42 دسی بل است و میزان مصرف آب در هر سیکل شست و شو 7/5 لیتر است و میزان مصرف آب در سال 2100 لیتر می باشد و همچنین میزان مصرف انرژی در سال 211 (کیلو وات ساعت) است. تعداد سبد آن 3 عدد است و جنس محفظه داخلی استیل ضد زنگ می باشد. شروع با تاخیر (۱تا ۲۴ ساعت) دارد و قفل کودک و صفحه کلید لمسی و Active Water (سیستم آب هیدرولیک) Vario Flex (قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها) و Load Sensor (تشخیص تعداد ظروف) و همچنین Half Load (قابلیت شستشوی نصف ظرفیت) و Zeolith (زئولیت) و Aqua Stop (ضد نشت آب) و همچنین Aqua Sensor (سنسور تشخیص میزان آب) و Aqua Mix (سیستم محافظت از ظروف شیشه‌ای) و Turbo Speed 20min (شستشوی سریع ۲۰ دقیقه‌ای) و در انتها Pre Wash (شستشوی اولیه) دارد. 

ابعاد ماشین ظرفشویی بر حسب سانتی متر به صورت ارتفاع 84.5 × عرض 60 × عمق 60 است و 

برنامه های شست و شو ماشین ظرفشویی بوش:

دارای ۸ برنامه
* شستشوی خودکار 65-45 درجه، 45-35 درجه، 75-65 درجه
* شستشوی اقتصادی 50 درجه
* 60 درجه سوپر
* شستشوی سریع 45 درجه
* شستشوی شبانه 50 درجه
* شستشوی اولیه

برنامه های ویژه ماشین ظرفشویی بوش :

۶ برنامه
* سیستم جدید VarioSpeed Plus
* شستشوی قوی
* شستشوی براق و خشک
* شستشوی نصف ظرفیت
* شستشوی بهداشتی
* قابلیت روشن نمودن دستگاه توسط کامپیوتر و یا موبایل خارج از منزل

سایر ویژگی ها:

* سیستم هوشمند کنترل مواد شوینده و آب مصرفی نسبت به کثیفی
* مبدل حرارتی
* موتور فوق ساکت با عمر طولانی
* عملکرد منحصر به فرد خشک کن با استفاده از تکنولوژی زئولیت
* طراحی جدید دکمه ها در قسمت داخلی بالای درب
* مصرف آب در برنامه اتوماتیک 65-45: فقط 6 لیتر
* سیستم صوتی پایان برنامه
* قفل درب
* نشانگر LED میزان نمک و جلادهنده

در صورت تمایل به خرید قطعات ماشین ظرفشویی بوش یا تعمیر ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E می توانید با واحد پشتیبانی ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت سرویس کاران ما در محل شما حاضر شوند.

در این ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E یک سبد مخصوص برای لیوان شیشه ای و حساس تعبیه شده است که شما به راحتی می توانید لیوان را از بالا به پایین بر روی این سبد اضافه کنید تا در این صورت ایمنی ظرف شما هم تامین شود این محظفه میتواند 12 لیوان را در خود جای بدهد.

یکی از قابلیت های جالب این مدل از ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TI36E این است که دارای زمان تاخیر است یعنی میتوانید ظرف های کثیف را درون این ظرفشویی قرار دهید و سپس برنامه مورد نظر را انتخاب کنید و با استفاد از تایمر تاخیر ساعت شستشو را چند ساعت بعد انتخاب کنید حتی می توانید زمان شستشو را به شب منتقل کنید که انرژی کمتری مصرف کند.

ماهان سرویس بزرگترین و مجرب ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر برد ماشین ظرفشویی در تهران می باشد که با دارا بودن سرویس کاران مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات کلیه لوازم خانگی فعالیت می کند.

همچنین توانسته ایم یکی از بهترین مراکز فروش برد ظرفشویی بوش و تعمیر برد ظرفشویی بوش باشیم که با دارا بودن تجهیزات و قطعات کامل ، خدمتگزار بیش از 1000 مشتری از اقصی نقاط کشور هستیم.

به پشتوانه 40 سال سابقه فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی ، افتخار داشته ایم که اعتماد شما را جلب کرده و به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های تعمیرات  لوازم خانگی در تهران فعالیت کنیم.

ماهان سرویس در زمینه تعمیر کلیه لوازم خانگی بوش ، ال جی ، سامسونگ ، دوو ، آاگ ، جنرال الکتریک ، پاناسونیک و دیگر برند های بازار فعالیت می کند که این امر نشان از تجربه و مهارت سرویس کاران ما دارد. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0