نگهداری و تعمیر ماشین لباس شویی ال جی که از جمله دستگاه های ضروری  تمام خانه‌ ها است و اهمیت ویژه ای دارد. نگهداری و تعمیر ماشین لباس شویی ال جی می‌ تواند در افزایش بهره وری و طول عمر این سیستم هوشمند نقش بسزایی را ایفا کند  شرکت ال جی ، یکی از موفق‌ترین تولید کنندگان لوازم خانگی به ویژه ماشین لباسشویی است که علاوه بر آسیا در اروپا و آمریکا نیز بسیار موفق عمل کرده و همچنین یکی از پرفروش‌ترین برند ها در ایران می‌باشد.

شما می توانید بعد از تماس با تعمیرگاه مجاز ماهان سرویس مشکلات ماشین لباسشویی ال جی خود را بیان کرده تا اگر مورد خرابی ماشین لباسشویی شما جزئی بود توسط کارشناسان ما برای تعمیر لباسشویی ال جی راهنمایی شوید و خودتان بتوانید مورد خرابی را برطرف نمایید.

تعمیر ماشین لباس شویی ال جی

تعمیر ماشین لباس شویی ال جی یکی از نیازهای مشترکین محترم ال جی می‌ باشد که توسط ماهان سرویس انجام می‌ شود. پس اگر از محصولات ال جی شامل ماشین لباسشویی ال جی استفاده می‌نمایید و احتمالاً دچار خرابی شده است، با آسودگی خاطر با مرکز پشتیبانی و تعمیرات لباسشویی ماهان سرویس تماس گرفته و در اسرع وقت جهت تعمیر لباسشویی تکنیسین اعزام می‌گردد.

 تعمیر و عیب یابی و حل مشکلات رایج لباسشویی ال جی بطور معمول با عیب یابی دیگر برند های لباسشویی تفاوت چندانی ندارد،  در رابطه تعمیر ماشین لباس شویی ، توجه به برخی نکات ، از اهمیت بالایی برخوردار است بعد از این که نصب ماشین لباس شویی توسط متخصصین فنی انجام شد.

ممکن است بلافاصله پس از نصب و یا به مرور زمان، وسیله برقی دچار برخی مشکلات گردد برای مثال در شروع شستشو متوجه می شوید لباسشویی مشکل دارد و کار نمی کند و یا در حین فرآیند شستشو ، لباسشویی متوقف می شود و از کار می افتد.

تعمیر لباسشویی ال جی

اگر ماشین لباس شویی روشن نشود ، باید تمامی اتصالات مربوط به سیستم برق رسانی به دستگاه را چک کرد. زمانی که ماشین لباس شویی ال جی روشن گردید متوجه ارور های بر روی صفحه دیسپلی شدید باید شروع به شناسایی ارور یا همان کد های خطا شوید.

در ادامه برخی از مشکلات متداول یا رایج لباسشویی های ال جی را دنبال کرده و نحوه رفع مشکل را اشاره خواهیم کرد.

دفترچه راهنمای محصول حاوی اطلاعات مفیدی در رابطه با نحوه کارکرد و نیز مشکلات دستگاه می باشد. در صورت نداشتن دفترچه راهنما می توانید به سایت ال جی مراجعه نمایید و دفترچه را دانلود نمایید .

و در صورتی که نتوانستید مشکل را حل کنید برای تعمیر ماشین لباس شویی ال جی با شرکت  ماهان سرویس تماس حاصل نمایید.

از آنجا که لباسشویی دستگاهی بسیار پر کاربرد بوده و قطعات بسیاری در نحوه ی عملکرد آن تاثیرگذار هستند ، همکاران ما نهایت دقت و تخصص خود را به کار می بندند تا کوچکترین خطایی در روند تعمیرات ماشین لباسشویی اتفاق نیفتد.

اگر قطعه ای از ماشین لباسشویی دچار مشکلی جدی باشد قطعه مورد نظر از دستگاه جدا شده و برای تعمیر به کارگاه آورده می شود و این را بدانید که ماشین لباسشویی تنها در شرایطی خیلی خاص منتقل میگردد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

انواع خطاها

در جهت موضوع تعمیر ماشین لباس شویی ال جی به طور کلی یکی از علت های ارور ماشین لباس شویی ال جی نشتی آب است که می توان این موارد را مورد بررسی قرار دهیم :

شلنگ ورودی آب یا شلنگ تخلیه از ناحیه شیر یا ماشین لباسشویی شل شده یا شلنگ تخلیه مسدود است.

فشار آب منطقه کم است , شیر آب کاملا باز نیست.

شلنگ آب ورودی تا شده و یا فیلتر شلنگ ورودی مسدود شده است.

شلنگ تخلیه خم یا مسدود شده  و یا فیلتر تخلیه مسدود شده است.

بررسی علت اصلی نشتی اب از ماشین لباسشویی ال جی

 پوسیده شدن لاستیک روی پولی پمپ تخلیه و یا نشت بسیار زیاد یا حتی کمی اب در کناره های پمپ تخلیه از علت های نشت آب محسوب می گردد.

دیگ ماشین لباسشویی

در صورت تراز نبودن ماشین لباس شویی ال جی در اثر لرزش های  اضافی به مرور زمان باعث سوراخ و شکاف در دستگاه می گردد.که این شکاف باعث نشت آب می گردد. این مشکل هزینه زیادی را برای شما در بر خواهد داشت یک کار تخصصی است وشما نیازمند به یک تکنسین جهت تعمیر این مشکل خواهید بود.

شیلنگ تخلیه

نصب اشتباه دستگاه در صورتی که دستگاه ماشین لباسشویی خود را به تازگی خریداری کرده اید می تواند علت مشکل تخلیه آب باشد و آب از آن چکه کند ،  معمولا بخش دریچه تخلیه که شیلنگ تخلیه باید به آن متصل شود ، در کارخانه مسدود می گردد. لذا از باز بودن آن در هنگام نصب دستگاه اطمینان حاصل نمایید شیلنگ ورودی آب دستگاه شلنگ و نحوه بسته شدن شلنگ و جنس شلنگ و استفاد ه از واشر جدید در هر بار باز و بسته کردن شلنگ ها همه عواملی در جهت نشت اب از ماشین لباسشویی هستند.

دریچه شیر ورودی آب

وجود املاح داخل شیر و معیوب بودن شیر و یا زنگ زدگی شیر ورودی آب باعث نشت آب می گردد.

استفاده بیش از حد از مواد شوینده

استفاده مواد شوینده زیاد که باعث خروج کف و آب از ماشین لباسشویی lg می گردد.

جاپودری

ترک خوردن جا پودری  شکسته شدن ان موجب ریزش اب می گردد. یا فشار زیاد آب باعث خروج آب از جا پودری می گردد.

لاستیک دور درب

فرسوده شدن و سوراخ شدن و و یا پارگی لاستیک دور درب باعث ریزش آب به بیرون می گردد.

بلبرینگ و کاسه نمد

تراز نبودن دستگاه و یا حجم لباس بیشتر از ظرفیت ماشین  لباس شویی ال جی می تواند باعث نشتی آب لباسشویی از قسمت بلبرینگ و کاسه نمد دستگاه شما باشد. این یک مشکل بسیار حساس و تخصصی است که باید حتما توسط تکنسین مورد ببرسی  و تعمیر قرار گیرد. 

 در شهر های بزرگ ، مراکز بسیاری وجود دارد که کار تعمیرات را انجام می‌ دهند. از تعمیرکار محله گرفته تا نمایندگی‌ های معتبر سطح شهر.

تعمیر ماشین لباس شویی ال جی

 اما چند نکته را در انتخاب تعمیرکار مناسب در نظر بگیرید:

مراکز تخصصی از قطعات اورجینال استفاده می کنند خیلی دقیق و در اسرع وقت کار شما را انجام می دهند و هزینه تعمیرات و خدمات بر اساس تعرفه تعیین شده است و با اطمینان از تخصص آن ها کار خود را به آن ها می سپارید.

در صورت بروز هر گونه مشکل یا خرابی ماشین لباس شویی ال جی با ما (ماهان سرویس) به عنوان تخصصی‌ ترین تعمیرگاه و تعمیر ماشین لباس شویی ال جی تماس بگیرید تا تعمیر لباسشویی شما به نحو احسن انجام گردد.

علت توقف و یا خاموش شدن ناگهانی ماشین لباسشویی حین کار

به طور کلی از عوامل خاموش شدن ماشین لباس شویی در حین کار می توان خراب بودن دو شاخه و سوختن پارازیت گیر لباسشویی و خراب بودن تایمر برد نام برد.

تذکر مهم: در صورتی که سابقه تعمیرات لباسشویی ندارید واز دانش کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی برخوردار نیستید ، به هیچ عنوان به دستکاری ماشین لباسشویی خود نپردازید. اینکار سبب آسیب جدی وحتی به تشدید مشکل بیانجامد با تماس با گروه  متخصص ما (ماهان سرویس )به بهترین نحو ممکن لباسشویی خود را سالم تحویل بگیرید.

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی

 علت های زیادی برای چرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ال جی وجود دارد از این علت ها می توان خراب بودن تسمه محرک و خراب بودن موتور خراب بودن قفل درب را اشاره نمود ولی بهترین روش جهت حل این مشکل سپردن آن به تکنسین های حرفه ای است ماهان سرویس آماده همکاری جهت این مشکل تعمیراتی شما عزیزان است.

لباسشویی ﺑﻪ ﻫﻨﮕﺎم ﺷﺴﺘﺸﻮی ﻟﺒﺎس ، ﺣﺮﮐﺖ می‌ کند

ماشین لباسشویی ال جی شما به گونه ای طراحی شده است که روی یک سطح ثابت در منزل شما بدون هیچ لرزشی کار کند.

سطح زیر ماشین لباسشویی از چه جنسی است صدا دادن در برخی از سطوح مثل کفپوش های چوبی و سرامیک در دور خشک کن طبیعی است. تراز نبودن ماشین لباس شویی یکی دیگر از علت های لرزش  هنگام شستشو است.

برخی از زمین ها خیلی لیز هستند و اگر داخل ماشین لباسشویی لباس زیاد قرار دهید ، ماشین لباسشویی شروع به حرکت روی زمین می کند ، زیر پایه های ماشین لباسشویی پد هایی که از طرف دیگرش با چسب به زمین محکم می شود بچسبانید.

بوی بد ماشین لباسشویی

علت این موضوع که ماشین لباسشویی بعد از مدت زمانی بوی بدی می دهد در چیست. در بسیاری از مدل‌ های ماشین لباسشویی lg برنامه تمیزکاری وجود دارد که باید از آن هر چند وقت یک بار استفاده کنید. هنگام شستشوی لباس‌ های کثیف در ماشین لباسشویی کثیفی‌ ها در قسمت‌ هایی جمع می‌ گردد و موجب رشد کپک می‌ گردد و این کپک‌ ها بوی بدی تولید خواهند کرد ، برنامه خود تمیزکاری برای رفع این مورد طراحی شده است. اگر سیستم خود تمیز کاری به درستی کار نکند نتیجه بوی گند خواهد بود. 

کنترل شیر الکتریکی.

در ماشین های امروزی اگر این آیتم دچار خرابی و یا گرفتگی شده باشد، بر روی صفحه نمایش می توانید پیغام خطا را مشاهده نمایید. که در این صورت می توانید شیر ورودی را بسته و توری شیر الکتریکی را تمیز کنید تا موانع برداشته باشد.

 بررسی تایمر ماشین لباسشویی

در صورت سوختن تایمر باید اقدام به تعویض تایمر دستگاه نمود.

احتمال خرابی هیدرواستات

ابتدا پلاتین شیر برقی در هیدرواستات را بررسی کنید و اگر مشکل از همین آیتم بود ، به تعویض هیدرواستات اقدام نمایید با ماهان سرویس تماس بگیرید تا برای تعمیر ماشین لباسشویی شما اقدام نماید.

اگر با توجه به رفع ارور های گفته شده مشکلتان برطرف نشد با تکنیسین تعمیر ماشین لباس شویی ال جی تماس گرفته و از آن ها کمک بخواهید.

یادتان باشد که اختلال های به وجود آمده در لباسشوبی را سرسری نگیرید چرا که ممکن است با گذشت زمان با مشکلات دیگر و هزینه های سنگین تر تعمیر لباسشویی ال جی رو به رو شوید. با تماس با مجموعه‌ ی ماهان سرویس در اولین وقت متخصصی برای عیب یابی و در صورت تمایل جهت تعمیر لباسشویی شما اعزام می‌ شود و مشکل شما با اختصاصی ترین صورت ممکن حل خواهد شد.

همه افتخارات و هدف ما رضایت مشتری و معرفی ما به عنوان مجموعه موفق در زمینه ماشین لباسشویی ال جی به دوستان و آشنایان شما دوستان می باشد. سابقه درخشان ما گواهی بر انجام درست وظایف ما می باشد. پس با ماهان سرویس دیگر هیچ استرسی از خرابی لوازم خانگی خود نداشته باشید.

تعمیر ماشین لباس شویی ال جی دارای کارایی های بسیاری است موجب شستشوی آسان برای استفاده شما، صرفه جویی در وقت، و کمک به شما در مدیریت خانه و استفاده راحت از سیستم ماشین . زمانی که به مشکل تعمیراتی برخوردید مجموعه ماهان سرویس بهترین خدمات تعمیراتی را به شما می دهد این مطالب حاوی اطلاعات ارزشمند درباره نحوه کارکرد و حفظ تعمیرات ماشین لباسشویی دوو و شستشو شماست و با خیال راحت لطفا آن را به دقت بخوانید.

همچنین اگر می خواهید تعمیر ماشین لباس شویی ال جی خود را در ساعات کمینه مصرف برق مانند نیمه شب لباسشویی را روشن کنید و یا همزمان با وقتی که بیرون از خانه هستید یا در حال استراحت هستید لباسشویی می تواند لباس های شما را شستشو کند ، فقد کافی است تا دکمه مربوط به این برنامه را فعال کنید و زمان شروع و پایان کار دستگاه و برنامه شستشوی مورد نظر خود را تنظیم کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این لباسشویی وجود فناوری نانو سیلوری است که دراین لباسشویی استفاده شده است وقتی ماده ای به این کوچکی تجزیه می شود خواص جدیدی را ایجاد کرده و قابلیت ترکیب شوندگی بالای آن منجربه نفوذ مستقیم آن به درون باکتری ها شده است که موجب از بین رفتن باکتری و در نتیجه ایجاد پاکیزگی می شود . این بخش از دستگاه می تواند به مدت 10 سال برای ضد عفونی نمودن و استریل نمودن پارچه ها مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی های استفاده از سیستم سیلور نانو موجب ازبین بردن بوهای نامطبوع ، صرفه جویی درهزینه برق ، و ایجاد منطقه عاری از باکتری شده است.

برای تعمیر برد ماشین لباسشویی یا تعمیر ماشین لباسشویی می توانید با واحد فروش ماهان سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباس شویی ال جی در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر ماشین لباس شویی ال جی در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر ماشین لباس شویی ال جی در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر ماشین لباس شویی ال جی در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر ماشین لباس شویی ال جی در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0