تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 در طول این روزهای شلوغ ، ما می دانیم که بسیاری از مشکلات و ایرادات می تواند در خانه شما ایجاد کند ، اینجا جایی است که ما می توانیم کمک کنیم. ما طیف وسیعی از خدمات کمک رسانی ، که همه آن ها با هدف ایجاد احساس راحتی به زندگی شما طراحی شده اند را ارائه می دهیم.

شرکت ماهان سرویس بهترین خدمات را در این راستا ارائه می دهد. ما معتقدیم می توانیم ، تیم بسیار ماهر ما به طور مستقیم با شما کار خواهد کرد، آیا در آن زمان در خانه هستید یا در محل کار یا انجام کار شخصی هستید. ما به طور کارآمد در تمام طول روز کار می کنیم.

شاید این برای بسیاری از مردم هنوز یک رویا باشد اما شعار ماهان سرویس (ارائه دهنده برتر خدمات فنی و تعمیر لوازم برقی) همین است که در کمترین زمان ماشین الات برقی و لوازم خانگی آنها سرویس و تعمیر شوند بدون اینکه نگرانی از عدم تعمیر یا خرید لوازم جدید را در دل نگهدارند.

متخصصان ما در ماهان سرویس می کوشند همواره  بهترین سرویس را به شما مصرف کنندگان و مشتریان بدهند.

ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 دارای کارایی های بسیاری  است موجب شستشوی آسان برای استفاده شما، صرفه جویی در وقت، و کمک به شما در مدیریت خانه و استفاده راحت از سیستم ماشین . زمانی که به مشکل تعمیراتی برخوردید مجموعه ماهان سرویس بهترین خدمات تعمیراتی را به شما می دهد این مطالب حاوی اطلاعات ارزشمند درباره نحوه کار کرد و حفظ تعمیرات ماشین لباسشویی دوو و شستشو شماست و با خیال راحت لطفا آن را به دقت بخوانید.

همچنین اگر می خواهید تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 خود را در ساعات کمینه مصرف برق مانند نیمه شب لباسشویی را روشن کنید و یا همزمان با وقتی که بیرون از خانه هستید یا در حال استراحت هستید لباسشویی می تواند لباس های شما را شستشو کند ، فقد کافی است تا دکمه مربوط به این برنامه را فعال کنید و زمان شروع و پایان کار دستگاه و برنامه شستشوی مورد نظر خود را تنظیم کنید.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این لباسشویی وجود فناوری نانو سیلوری است که دراین لباسشویی استفاده شده است وقتی ماده ای به این کوچکی تجزیه می شود خواص جدیدی را ایجاد کرده و قابلیت ترکیب شوندگی بالای آن منجربه نفوذ مستقیم آن به درون باکتری ها شده است که موجب از بین رفتن باکتری و در نتیجه ایجاد پاکیزگی می شود . این بخش از دستگاه می تواند به مدت 10 سال برای ضد عفونی نمودن و استریل نمودن پارچه ها مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی های استفاده از سیستم سیلور نانو موجب ازبین بردن بوهای نامطبوع ، صرفه جویی درهزینه برق ، و ایجاد منطقه عاری از باکتری شده است.

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

 

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11

ماشین لباس‌شویی یا ماشین رخت‌شویی چیست ؟

وسیله‌ای است که برای لباس شستن استفاده می شود.قرار دادن پوشاک داخل آب به تنهایی باعث تمیزی آن نمی‌شود بلکه آب باید با فشار به الیاف‌های پارچه برسد بیشتر ماشین‌های لباسشویی با چرخاندن لباس درون غلطک‌های فلزی پرآب این کار را انجام می‌دهند. جهت نفوذ عمیق‌تر آب درون پارچه و نیز زدودن چربی‌ها و لکه‌ها از مواد شوینده مخصوص ماشین لباسشویی استفاده می‌شود.عبارتند از ترکیب آب سرد و گرم تا سطح دلخواه، تنظیم مدت زمان شستشو، آب‌کشی لباس‌ها و خشک کردن محدود آب لباس‌ها از طریق چرخاندن سریع آن‌ها که برخی از ماشین‌های لباسشویی لباس‌های شسته شده را تا ۱۰۰٪ خشک می‌کنند

کارهای اصلی ماشین‌های لباسشویی

بیش تر ماشین‌های لباسشویی خودکار هستند  با استفاده از دکمه اتوماتیک برنامه‌ای برای ماشین تنظیم می‌شود و با یک فرایند الکترونیکی کنترل می‌شوند.تا بر همان مبنا لباس‌ها را با استفاده از آب گرم یا آب خنک یا ولرم تمیز کند .

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11

سال ها است که برند تکنو گاز در ماشین‌ های لباسشویی خود از فناوری حباب به مخزن استفاده می‌ کند و این سیستم در ماشین لباسشویی تکنو گاز هم به کار رفته‌ است. در این فناوری مواد شوینده با آب ترکیب می‌ شوند و پس از تبدیل شدن به حباب‌ های شوینده ، به سمت الیاف لباس منتقل می‌ شوند. استفاده از این ویژگی ، باعث نفوذ بهتر ماده‌ ی شوینده درون الیاف لباس می شود و نتیجه‌ی موثری از شستشوی لباس‌ ها را حاصل می‌کند. نقش اصلی این فناوری در این است که می‌ تواند ماده‌ ی شوینده را به  شکل بهتری  درون آب فعال کند و می‌ تواند حتی در دمای پایین آب هم این کار را انجام دهد.

 

کیفیت ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11

ماشین لباسشویی دارای مطابق فناوری روز دنیا می باشد. این محصول به کیفیت و طراحی بالایی که دارد توانسته مخاطبان زیادی را به خودش جذب نمایید. این محصول ضمن طراحی بسیار زیبا و مشخصات قابل توجهی از جمله رتبه مصرف انرژی و ظرفیت مناسب خوبی برخوردار است.

ماشین لباسشویی تکنوگاز محصولی از برند تکنوگاز است. ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 یک وسیله تمام اتوماتیک محسوب می شود. این محصول، دارای دیگ که با ظرفیت 9 کیلوگرم است. رنگ این محصول سفید است که مطابق با هر نوع  سلیقه و دکوراسیونی می باشد. ظرفیت مناسب مخزن ، این لباسشویی را به انتخابی ایده ال برای خانواده‌ های با جمعیت مناسب تبدیل کرده‌است.

ظرفیت نسبتا زیاد

دیگ شست‌ و شوی ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 دارای ظرفیت 9 کیلو گرم لباس است. با استفاده از این حجم می‌ توانید تعداد نسبتا زیادی لباس را به صورت یک‌ جا بشویید تا دیگر نیازی به روشن کردن چند باره‌ ی ماشین لباسشویی نباشد. ظرفیت نسبتا زیاد دیگ باعث صرفه‌ جویی در زمان می‌شود و با کم شدن تعداد دفعات روشن شدن لباسشویی ، هزینه‌ ی برق مصرفی نیز کاهش پیدا می‌کند. این ویژگی ، مورد استقبال خانواده‌ های نسبتا پر جمعیت قرار  گرفت است.

عیب یابی اسان

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این محصول وجود عیب یابی اسان این محصول است. شما با داشتن ماشین لباسشویی تکنوگاز به راحتی می توانید عیب دستگاه خود را متوجه شوید. سیستم عیب یاب خودکار این دستگاه باعث شده تا با استفاده از یک تلفن همراه هوشمند بتوانید از مشکل پیش آمده برای ماشین لباسشویی  مطلع شوید. شما با استفاده از این عیب‌ یاب می‌ توانید اشکالات احتمالی به وجود آمده برای ماشین لباسشویی را در مراحل اولیه به راحتی تشخیص داده  و نسبت به رفع آن  اقدام کنید.

این ویژگی باعث شده تا مشکلات ریز دستگاه را متوجه شوید و نسبت به ان اقدام کنید. شما با داشتن این محصول می توانید مانند یک تعمیر عیب دستگاه خود را تشخیص دهید.

گاهی ممکن است شما بخواهید در زمانی که منزل نیستید لباس های خود را بشویید. یکی از مزیت های ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 دارای  سیستم شستشوی تاخیر زمانی است که به شما این امکان را می دهد حتی در زمانی که منزل نیستید لباس های خود را بشویید.

برای تعمیر برد ماشین لباسشویی یا تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز می توانید با واحد فروش ماهان سرویس تماس بگیرید.

مزیت های ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11

رتبه انرزی

امروزه داشتن یک ماشین لباسشویی در منزل یک امر مهم و حیاتی شده است. داشتن یک ماشین لباسشویی که بتوانید هزینه های مصرفی را کنترل کند یک امر بسیار مهم است. شما با داشتن این محصول به راحتی می توانید هزینه های مصرفی خود را کاهش دهید. رتبه انرزی این محصول +++A می باشد.

-رنگ بدنه ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 سفید و رنگ درب آن هم سفید است. سیستم  هوشمند در شستشو ، سامانه پیشرفته موتور های SQD (کمترین صدا و لرزش) ، سیستم های عیب یابی جهت عیب یابی  خودکار ، از صفحه نمایش دیجیتال به کار برده شده است ، درام منحصر بفرد کواترو (نسل جدید درام های الماسی شکل)،  تزریق مستقیم حباب به مخزن ، تکنولوژی پیشرفته سیستم شستشوی تاخیر زمانی ، در صورت بروز عیب فنی تعویض محصول تا 100 روز .

 

دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11

تکنوگاز تولید و عرضه کننده محصولات با کیفیت در زمینه های مختلف از جمله لوازم خانگی برقی است.  نوآوری ، استفاده از مواد با کیفیت ، قیمت مناسب و خدمات پس از فروش این شرکت ، مخاطبین زیادی را به سمت خود کشانده و راضی نگه داشته است.

طراحی این شرکت در سه مورد کاملا برتری دارد ، اول داشتن روح مهندسی ، دوم سبکی مختلف و سوم هویت قوی و ظریف. این سه ویژگی کاملا این ماشین لباسشویی را متمایز می کند و تعمیرکاران ما کاملا به این عوامل اشراف داشته و در حفظ و ارتقا سطح کیفی این محصول با شما همکاری و کمک خواهند کرد.

خوش آمدید به راهی برای ساختن رویاهای خود ، شرکت ماهان سرویس سدی برای رویای شما باقی نمی گذارد.

ارزش هایی که از میهن ما ایران به ارث رسیده اند در تقویت باور های ما نهادینه شده اند و تعمیر کاران و متخصصان ماهان سرویس این را بر سینه خود به صورت لوحی زرین حک کرده اند تا با آن آسودگی را برای شما به ارمغان بیاورند.

نشانه های خراب شدن یک ماشین لباسشویی تکنو گاز برای مراجعه به تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11

 1. ماشین لباسشویی بوی سوختگی می دهد.
 2. بدنه لباسشویی دارای برق است.
 3. آبی که وارد ماشین لباسشویی می شود از لباسشویی بدون کار کرد و چرخه خارج می شود.
 4. دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد.
 5. خشک کن ماشین لباسشویی کار نمی کند.
 6. صفحه نمایش یا خود سیستم لباسشویی روشن نمی شود.
 7. صدای بیش از اندازه در زمان خشک کردن
 8. زمانی که لباسس به خوبی شسته نشده است.
 9. اگر درب لباسشویی باز نشود.
 10. تکان خوردن لباسشویی در زمان شروع به کار
 11. زمان دیدن پیام ارور
 12. اگر تسمه موتور لباسشویی پاره شود.
 13. درب لباسشویی بسته نشود.
 14. ماندن در یکی از مرحله های شستشو
 15. تخلیه نشدن آب شستشو بعد از اتمام کار
 16. خراب بودن تایمر لباسشویی
 17. ریزش آب از کف لباسشویی بر روی زمین

نکات نگهداری ماشین لباسشویی تکنو گاز :

 1. ماشین لباسشویی دوو را درقسمتی از اشپزخانه بگذارید که به شیر آب ، پریز برق و لوله فاضلاب نزدیک باشد.
 2. هرگز لباسشویی دوو  را بیش از اندازه ظرفیت دیگ آن پر نکنید.
 3. هر کدام از برنامه های ماشین لباسشویی دوو برای شستن دسته خاصی از لباس‌ ها است. در زمان استفاده از هر کدام از برنامه ها به نوع لباس ها دقت نمایید.
 4. بعد از این که مواد پرز دار مانند : عروسک ، پتو و امثال آن ها را شستید ، فیلتر ماشین را به خوب تمیز کنید.
 5. بعضی وقت ها لباس های داخل دیگ لباسشویی به یکدیگر پیچ خورده و به شکل توپی درامده اند ، که باعث می شود تعادل لباسشویی را به هم بزند ، و اگر لباسشویی در طراز قرار نگرفته باشد ، این امر باعث تکان های شدید ماشین لباسشویی می شود که با یک بار خالی و پر کردن دیگ ، این مشکل بر طرف خواهد شد.

درصورتی که قصد تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز مدل WA914-11 یا تعمیر برد ماشین لباسشویی تکنو گاز را داشته باشید ، می توانید با واحد پشتیبانی فروش ماهان سرویس تماس حاصل بفرمایید.

همچنین در صورتی که برد کولر گازی بوش خراب شود ، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0