تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 ، کولر گازی و اسپلیت چیست کولر گازی در صنعت های  تهویه از جایگاه خاصی برخوردار اند زیرا به سرعت  بالایی از گرمای محیط کم کرده و مکان را خنک می نماید کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 برخلاف کولر آبی رطوبت هوا را افزایش نمی دهد از این لحاظ در  فضا های شرجی و مرطوب بسیار مناسب است ​.

کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 از دو قسمت تشکیل شده است :

 • کمپرسور
 • اواپراتور

کولر گازی تهویه از کمپرسور تشکیل شده است. که در داخل هر دو این قسمت ها گاز فریون در حال گردش می باشد. به طور کلی گاز های فریونی دارای این ویژگی هستند که اگر متراکم گردند و بعد رها شوند ، گرمای محیط را جذب ، و سبب خنک شدن محیط می شوند. آن را به سمت اواپراتور هدایت می کند از طریق متراکم کردن کمپرسور است.

ماهان سرویس  از بزرگترین و بهترین مرکز تعمیر لوازم خانگی در  استان تهران که دارای سرویس کاران و تعمیر کاران و متخصصین مجرب در زمینه تعمیرات همه لوازم خانگی است.

اواپراتور چیست یک لوله با خمیدگی بسیار زیاد است که توسط شبکه ای از فین ها است ، که سطح تماس آن با هوای محیط افزایش می یابد. به طور معمول در برابر اواپراتور فن هایی وجود دارد که هوای محیط اتاق را می مکد و با عبور از بین فین اواپرتور خنک شده است و سپس از خروجی دمپر به بیرون پرتاب می شود.

در واقع ، مایع پس از آن که باعث خنک شدن هوای اطراف فین‌ ها گردید ، دچار افزایش دما می یابد و به گاز تبدیل می شود. این گاز به یونیت خارجی منتقل می گردد و با عبور از کمپرسور پر فشار می گردد و سپس از کندانسور عبور می نماید و دمای خود را از دست می‌ دهد و به مایع تبدیل می‌شود.

مراحل بعد از لوله‌ های مویین مایع ایجاد شده است ، عبور نموده است و با افت فشار به شدت سرد می شود و جهت خنک سازی هوای اتاق آنگاه به سمت اواپراتور  هدایت می‌ گردند.

به طور کلی می توان گفت که وظیفه جذب هوای گرم داخل و تولید هوای خنک و مطبوع از طریق فرایند تبخیر مایع مبرد به گاز در اواپراتور کولر را دارا می باشد . درون پنل کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 یک سری صفحات فلزی که اصطلاحا به آن ها فین گفته می شود ، تعبیه شده و مایع بسیار سرد از داخل آنها عبور می‌نماید. 

شرکت ماهان سرویس همواره سعی در حل این مشکلات و ارائه خدمات برتر در زمینه های  تامین لوازم جانبی و تعمیر دستگاه های موجود در بازار به بهترین شکل را دارد.

قسمتهای تشکیل دهنده کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000

 کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 از یک بخارکننده  در جهت جذب گرما یا واپراتور و یک کمپرسور جهت متراکم نمودن گاز مبرّد ، جهت خنک کردن مبرد یک کندانسور بیرونی و شیر انبساط تشکیل شده است.

کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 تهویه مطبوعی است که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز ، تولید سرما می نماید. کولر های 2 تکه یا اسپلیت ها از دو واحد مجزا ساخته می شوند.

کولر گازی تهویه مدل  12000 یونیت خارجی شامل کمپرسور و کندانسور است که در خارج از ساختمان نصب می شود و یونیت داخلی که واحد تبخیر در آن واقع شده است ، در داخل ساختمان قرار می گیرد.
این نوع کولر ها شامل دو نوع معمولی و اینورتر است که در مدل اینورتر ، تا 60 درصد مصرف انرژی نسبت به مدل معمولی کمتر است. کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 ، هوای گرم خانه را می گیرد و به حالت خنک به داخل برمی گردانند. این کار تا زمانی  که اتفاق می افتد ترموستات به دمای دلخواه برسد. مایع مبرد ، گرما را به  بخار تبدیل می نماید و محیط را خنک می سازد.
 کولر گازی واحد انحصاری پیشرفته داخلی در شرایط سخت تراست ، زمانی که هیچ کس دیگر نمی تواند شرایط مطلوبی را فراهم سازد.
با استفاده از پمپ آب یک دست ، مصرف هوای تازه و توانایی قرار دادن هوا از پشت و یا قسمت پایین دستگاه ، آن ها قطعا مناسب ترین راه حل است حتی برای سخت ترین تاسیسات .
نصب آسان  و طراحی بسیار ظریف ، اطمینان از گردش هوای مطلوب در سراسر محل خود. فن آوری نوآورانه خود را با کنترل Wi-Fi ، شما را قادر می سازد تا سیستم تهویه هوا خود را از هر کجا که هستید قرار دهید و شرایط خوبی را در محل خود ایجاد کنید.
در جهت تعمیر برد  و تعمیر کولر گازی خود با ماهان سرویس تماس حاصل نمایید.

کولرگازی دستگاهی است که باعث جذب هوای گرم داخل و تولید هوای خنک از طریق تبخیر مایع به گاز در کمپرسور می شود.

تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000
 نل داخل به طول 745 است ، عرض  آن 210 و ارتفاع  آن250 mm و به وزن 10 kg است .
مقدار صدای تولید شده پنل داخلی در حالت کند 30 و در حالت تند 38 دسی بل است .
سمت خارجی دارای طول 812 ، عرض 540 و ارتفاع 256 mm و به وزن 29 kg است .
 مقدار صدای تولید شده قسمت خارجی 52 دسی بل است .

کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000

کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000

مشخصات فنی  کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000

 کولر گازی تهویه دارای قاب زیبا از جنس ABS است و دارای سیستم اینورتر و در نتیجه مصرف پایین انرژی است و همچنین دارای تکنولوژی توربو ، در حالت سرمایش و گرمایش است. استارت آرام و کارکرد کم صدا با بهره گیری از تکنولوژی DC INVERTED است.
 کولر گازی تهویه مدل دارای تکنولوژی وزش باد سه بعدی بصورت 360 درجه است و دارای تایمر 24 ساعته و حالت خواب است و دارای سیستم برفک زدایی هوشمند است و کولر گازی تهویه  ارای سیستم عیب یاب خودکار است.
 کولر گازی تهویه دارای حالت گرمایش کمکی است. دارای تکنولوژی محافظت از فضای سرد است.
 این مدل کولر گازی دارای مبدل های  Inner-grooved Tube و فین های با پوشش ضد خوردگی است.
کولر گازی تهویه مجهز به قفل کودک است.
 کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000دارای سیستم راه اندازی مجدد خودکار است.

شاید  از دغدغه اساسی برای خرید این گونه دستگاه های قوی و پرکاربرد و البته با برند های کمتر شناخته شده، تامین شرکت پشتیبانی فنی (ماهان سرویس) برای خدمات پس از فروش آنها است.

با توجه به قیمت هاب برند های مطرح و البته مقایسه توانایی و آپشن های موجود هر عقل سلیمی را منقاعد می کند تا از این دستگاه استفاده کند لذا با توجه به سطح توانمندی مهندسین و تکنسین های مجرب ما در شرکت ماهان سرویس بدون دغدغه بهتر است بهترین انتخاب را برای منزل خود انجام دهید.

ماهان سرویس بزرگترین و مجرب ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد که با دارا بودن سرویس کاران مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات کلیه لوازم خانگی فعالیت می کند.

همچنین توانسته ایم یکی از بهترین مراکز فروش برد و تعمیر برد یخچال و تعمیر برد کولر گازی و تعمیر برد لباسشویی و تعمیر برد ظرفشویی باشیم که با دارا بودن تجهیزات و قطعات کامل ، خدمتگزار بیش از 1000 مشتری از اقصی نقاط کشور هستیم.

برای تعمیر برد کولر گازی تهویه یا تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 می توانید با واحد فروش ماهان سرویس تماس بگیرید.

به پشتوانه 40 سال سابقه فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی ، افتخار داشته ایم که اعتماد شما را جلب کرده و به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های تعمیرات  لوازم خانگی در تهران فعالیت کنیم.

مشخصات فنی محصول کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000

مجهز به کمپرسورپیشرفته ژاپنی که نوع کمپرسور ش اینورتر – سرد و گرم است.

%60  صرفه جویی بیشتر در مصرف انرژی دارد.

سیستم خواب راحت و عملکرد توربو  و همپنین قابلیت گرمایش کامل در دمای -15 درجه سانتی گراد دارا می باشد.

دارای فیلتر های چندگانه است که مصرف انرژی آن  A+ و دارای گاز R410 A است .

تولید یون منفی برای تصفیه هوای محیط جهت میکروب کشی و آلودگی زدایی است.

 دارای صفحه نمایش LCD با طراحی زیبا و جشم نواز است.

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می دهیم:معنی نوشته های روی برچسب فنی کمپرسور چیست ؟

سرویس های تخصصی مورد نظر مرکز برای تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000

 • نصب کولر گازی و همچنین سرویس کولر گازی مدل تهویه
 • جا به جایی کولر گازی به وسیله تکنسین های مرکز تعمیر کولر گازی تهویه
 • تعمیر برد کولر گازی هایر معمولی و همچنین تعمیر برد کولرگازی اینورتر تهویه
 • پیدا کردن محل نشت‌ و شارژ گاز کولر گازی تهویه به وسیله تکنسین های مرکز تعمیر کولر گازی
 • لوله‌ کشی تو کار به منظور نصب کولر گازی
 • تعمیر شیر برقی و یا این که تعویض شیر برقی
 • تعمیر موتور فن و همچنین تعویض موتور برقی در مرکز تعمیر کولر گازی تهویه
 • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی
 • تأمین تمامی قطعات و سایل کولر گازی (مدل اینورتر و مدل معمولی)
 • تعمیر کولر گازی مدل اینورتر تهویه
 • سرویس و تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000
  • سرویس کولر گازی اینورتر تهویه
  • شارژ گاز کولر گازی در تخصصی ترین مرکز تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000
  • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب و تعمیر و سرویس کولر گازی تهویه
  • تعمیر و تعویض برد کولر گازی تهویه
  • تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی تهویه
  • تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000
  • سرویس سالیانه کولر گازی
  • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
  • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر در تخصصی ترین مرکز تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000
کولر گازی هایر

کولر گازی

سرویس و تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000  در صورتی که به وسیله متخصصین ما انجام شود ، علاوه بر کم شدن هزینه های جاری ، بالا ترین بهره‌ وری را به همراه خود خواهد داشت. سرویس اسپلیت های شما به ویژه با شروع فصل گرما اهمیت ویژه ای می یابد چرا که گرمای این فصل برای مردم تنها با استفاده از کولر قابل تحمل می شود.

اما توصیه های متخصصین ما در زمینه تعمیر کولر گازی چیست ؟ در زمان شروع فصل تابستان باید ابتدا کولر ها را سرویس کرده و اگر نیازی به تعمیر داشته باشند آن‌ ها را تعمیر کنید. تعمیر کاران توصیه می‌ کنند سرویس و تعمیرات کولر گازی به وسیله یک سرویس کار حرفه ای مجاز انجام شود تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری به عمل آید.

اگر در پی پیدا کردن یک تعمیر کار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی منزلتان هستیدر، می‌ توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید و از خدمات متخصصین ما استفاده نمایید.

ماهان سرویس کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده است از جمله :

تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر کولر گازی تهویه مدل TWS-N12-H21 12000 در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0