تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP یک سیستم تهویه مطبوع 360 درجه دایره ای و آخرین طراحی نو آورانه سامسونگ برای واحد داخلی تهویه مطبوع است.  کولر سامسونگ تهویه مطبوع طراحی شده ای است که بسیار کار آمد است. معماری مثلثی منحصر به فرد آن دارای ورودی وسیع تر است ، بنابراین هوا بیشتر می تواند جذب شود. عرض و زاویه بازه های آن ، V-blade های اضافی ، اطمینان حاصل می کند که هوا در همه جهت ها و دورترین فاصله ها جریان دارد.

درصورتی که قصد تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP یا تعمیر برد کولر گازی سامسونگ را داشته باشید ، می توانید با واحد پشتیبانی فروش ماهان سرویس تماس حاصل بفرمایید.

در گزینه های سیستم کولر گازی سامسونگ ویژگی قرار دارد برای اینکه بتوانید به راحتی دمای محیط خود را در شرایط خوب نگهدارید. محفظه ای که این سیستم ها داخل آن قرار گرفته اند با طراحی بی نظیری ساخته شده اند که باعث ضمانت عمر طولانی و سالم بودن محصول می گردند.

استفاده از ظرفیت های کولر گازی سامسونگ براساس متراژ واحد های ساختمان  فرق دارد ودر متراژ مختلف از ظرفیت های آن استفاده می گردد.

دارای فیلتر هوا با کربن و دارای سیستم عیب یاب مجهز به حالت خواب ودر صورت یخ زدن زدایش خودکار دارد و دارای 25 ماه ضمانت تحت لیسانس بوش آلمان است به طورر نمونه وبرق مصرفی آن تک فاز است در ظرفیت 9000 گاز خنک کننده ان R410A  است.

فین کندانسور بیرونی با سطح محافظ به رنگ آبی وطلایی پوشیده شده که مقاومت بی نظیری در برابر آب بارن و سایر عنصرهایی که باعث زنگ زدن خوردگی آن می شوند مقابله نماید که از توانایی بی نظیری برخوردار است.

.همچنین در صورتی که برد کولر گازی سامسونگ خراب شود ، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

قسیمت خارجی که از فلز و پایه های فلزی ساخته شده است وظیفه خنک کردن دستگاه را دارد و در خارج از سالن و بیرون محوطه قرار دارد و قسمت داخلی دارای طراحی زیبایی است که در داخل سالن قرار دارد که وظیفه خنک کردن سالن را دارد.

صدای این مدل دارای صدای بسیار کمی است که قسمت خارجی ان کمی صدا دارد که خارج از محدوده محیط می باعث و باعث صلب آرامش نمی شود و باعث آزار و اذیت کسی نمی باشد. در کل این مدل بسیار زیبا و پر قدرت است که در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP

کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP

ویژگی های کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP

1- یک اسپیلت دو کاره است که قابلیت سرمایش و گرمایش دارد.

2- دارای ظرفیت 13 هزار است و می‌تواند برای فضای کوچک مناسب باشد.

3- کولر گازی سامسونگ با استفاده از کمپرسور اینورتر مصرف انرژی اش را به حداقل رسانده است.

4- کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP مانند تمام کولر گازی‌ های اسپلیت دار دارای دو بخش داخلی و خارجی هست.

پنل خارجی: وظیفه‌ ی خنک‌ کردن گاز را بر عهده دارد که در بیرون از  محیط منزل و در فضای باز نصب می‌ گردد. دارای بدنه‌ ی فلزی که باید روی پایه‌ های مخصوصش نصب گردد. پنل خارجی با اتصال ها و لوله به پنل داخلی متصل می گردد.

پنل داخلی : طراحی بسیار زیبایی دارد ، داخل ساختمان نصب می شود و وظیفه‌ اش ایجاد و تولید باد خنک است. دستگاه Wind-Free AR13NSP از یک فیلتر خیلی عریض ساخته شده است که توانایی جذب ذرات ریز تا 2.5 میکرونی را دارد.

صدای ایجاد شده پنل داخلی در سرعت‌ های مختلف فرق دارد و خیلی طبیعی است که یونیت خارجی صدای بیشتری نسبت به داخلی داشته باشد  با کمکWi-Fi   امکان کنترل کولر گازی از فاصله بسیار دور وجود دارد. کافی روی گوشی هوشمند خود برنامه‌ ی Smart Home  ریخته و دستگاه را به راحتی کنترل نمایید. در حالت عملکرد خواب ، دستگاه به صورت سرمایش بدون باد استفاده می‌نماید تا بتوانید خواب راحتی را تجربه نمایید. 

کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP دارای یون هایی است که هوای آلوده و انواع باکتری ها و میکروب ها را فیلتر از بین می برد.

کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP

کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP

هدف  ماهان سرویس بهبود سطح کیفی استفاده از لوازم خانگی موجود در خانه و محیط پیرامون شما مشتریان محترم است.

در روز های گرم تابستان با  اینکه نشستن زیر باد سرد کولر لذت بخش است اما قرار گرفتن در معرض باد خنک کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP به مدت طولانی می‌ تواند باعث مشکلات فراوانی گردد از مشکلات باد مستقیم کولر می توان گرفتگی عضله ها ، استخوان‌ درد ، گلودرد ، سر درد ، خشک‌ شدن پوست و ایجاد حس رخوت و خستگی نام برد. این مشکلات در زمانی که خواب هستید شدت خیلی بیشتری پیدا می‌ نماید و روشن‌ بودن مداوم کولر در طول شبانه روز می‌ تواند باعث سرما خوردگی یا بیدارشدن با دست و پا های سرد و یخ‌ زده گردد.

5- کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP ، تکنولوژی تازه‌ ای دارد که برای تهویه‌ی ایده آل محیط است. کولرهای Wind Free به معنی بدون باد است، از قابلیت های آن خنک‌ سازی محیط بدون پرتاب نمودن باد خنک است.

6-نوع عملکرد کولر گازی سامسونگ AR13NSP دو مرحله ای است:

مرحله اول ، دستگاه در حالت Fast Cooling یا همان خنک‌ سازی سریع است و با پرتاب نمودن باد خنک، دمای اتاق را به مقدار تنظیم‌ شده می‌رساند. 

مرحله دوم ، بدون این که نیاز باشد به ایجاد هرگونه تغییری در تنظیمات کولر گازی سامسونگ ، در وضعیت بدون باد وارد می‌ گردد. در این مرحله دریچه‌ ی ورودی اسپلیت بسته و خنک‌ سازی از طریق سوراخ‌ های بسیار ریز و پرشمار آن انجام می‌ گردد. بخش بدون باد ، دمای محیط را بدون تولید باد سرد و از طریق 21000 سوراخ کوچک که در روی خود وجود دارد، در حد خوب و مطلوب حفظ می نماید. در واقع در این حالت جریان هوا خیلی آرام و اصلا قابل حس کردن نیست.

سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP در صورتی که به وسیله متخصصین ما انجام شود ، علاوه بر کم شدن هزینه های جاری ، بالا ترین بهره‌ وری را به همراه خود خواهد داشت. سرویس اسپلیت های شما به ویژه با شروع فصل گرما اهمیت ویژه ای می یابد چرا که گرمای این فصل برای مردم تنها با استفاده از کولر قابل تحمل می شود.

کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP

کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP

7- کولر گازی سامسونگ دارای عملکرد Good Sleep یا خواب خوباست که این ویژگی را به طور خاص در جهت استفاده در زمان خواب مشخص کرده است.

در حالت Good Sleep ، کولر گازی سامسونگ حالت کار کرد را مطابق با تغییرات دمایی بدن انسان در طول خواب تنظیم می‌ نماید و در این مدت زمان با توجه به سیکل و دوره خواب ، از دما های متفاوت استفاده می‌ نماید. در واقع کولر گازی سامسونگ دارای سه بخش است شامل مرحله‌ ی اول فرو رفتن به خواب ، دوم خواب عمیق و سوم بیدار شدن از خواب است. کافی است بازه‌ ی زمانی دلخواه را به دستگاه اعلام نمایید و بعد با آسودگی و راحت بخوابید.

8- کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP دارای طراحی هوشمندانه‌ ی هستند که به عملکرد و کار بهتر دستگاه منجر می گردند. کولر گازی سامسونگ ساختاری مثلثی‌ شکل دارد برخلاف اکثر کولر های اسپلیت که به صورت مستطیلی یا با زاویه‌های خمیده تولید می‌ گردند ، ساختاری مثلثی‌ کمک می کنند کولر گازی پرتاب باد بهتری داشته و توانایی خنک نمودن سطح بیشتری از فضا را داشته باشد.

کولر گازی سامسونگ دارای فن بزرگی نسبت به مدل‌های بسیار قدیمی‌ تر خود است. این فن در حدود 122 درصد بزرگ‌ تر از کولر های قدیمی است و این فن بزرگ قدرت کارکرد بیشتری را به کولر گازی داده است.

 9- کولر گازی سامسونگ Wind-Free AR13NSP از نوع اینورتر دار کولر گازی است. می دانید که کولرهای مجهز به سیستم های اینورتر دارای کارایی بسیار بهینه‌ ای نسبت به کمپرسور های معمولی و بدون اینورتر دارد.

به پشتوانه 40 سال سابقه فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی ، افتخار داشته ایم که اعتماد شما را جلب کرده و به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های تعمیرات  لوازم خانگی در تهران فعالیت کنیم.

سرویس های تخصصی مورد نظر مرکز برای تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP

 • نصب کولر گازی و همچنین سرویس کولر گازی مدل سامسونگ
 • جا به جایی کولر گازی به وسیله تکنسین های مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP 
 • تعمیر برد کولر گازی بوش معمولی و همچنین تعمیر برد کولرگازی اینورتر سامسونگ
 • پیدا کردن محل نشت‌ و شارژ گاز کولر گازی سامسونگ به وسیله تکنسین های مرکز تعمیر کولر گازی
 • لوله‌ کشی تو کار به منظور نصب کولر گازی
 • تعمیر شیر برقی و یا این که تعویض شیر برقی
 • تعمیر موتور فن و همچنین تعویض موتور برقی در مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP
 • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی
 • تأمین تمامی قطعات و سایل کولر گازی (مدل اینورتر و مدل معمولی)
 • تعمیر کولر گازی مدل اینورتر سامسونگ
 • سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP
  • سرویس کولر گازی اینورتر سامسونگ
  • شارژ گاز کولر گازی در تخصصی ترین مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP
  • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب و تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ
  • تعمیر و تعویض برد کولر گازی سامسونگ
  • تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی سامسونگ 
  • تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP
  • سرویس سالیانه کولر گازی
  • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
  • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر در تخصصی ترین مرکز تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP

نحوه کار کردن اینورتر به این صورت است که با نیازی به خاموش و روشن‌ شدن پی در پی کولر گازی سامسونگ برای حفظ دمای مطلوب نیست و این دور موتور است که تغییر می‌ نماید. استفاده از سیستم اینورتر موجب شده است انرژی مصرفی برای روشن‌ نمودن موتور حذف و مصرف انرژی کولر گازی کاهش می یابد.

به طور کلی پایه و اساس کار کولر گازی اینورتر دیجیتال بر نیروی مغناطیسی و دافعه‌ ی قطب‌ های N و S برخلاف اینورتر های معمول اینورتر به کار رفته در کولر های Wind Free 8 قطبی است مصرف انرژی معادل 32 درصد مدل‌ های معمولی است و تا 43 درصد سریع‌ تر از مدل‌ معمولی هوای اتاق را خنک می نماید. قطب‌ های بیشتر باعث حرکت و چرخش روان‌ تر موتور کولر گازی می‌ گردد و اصطحکاک قطعه های داخلی و صدای تولیدی را به حداقل خود می‌ رساند.

شرکت ماهان سرویس با توجه به کادر مجرب و متعهد خود می کوشد برای مصرف کنندگان محیطی آرام و امن و دلخواه فراهم کند ، پس همواره با شرکت ماهان سرویس در ارتباط باشید.

اما توصیه های متخصصین ما در زمینه تعمیر کولر گازی سامسونگ چیست ؟ در زمان شروع فصل تابستان باید ابتدا کولر ها را سرویس کرده و اگر نیازی به تعمیر داشته باشند آن‌ ها را تعمیر کنید. تعمیر کاران توصیه می‌ کنند سرویس و تعمیرات کولر گازی به وسیله یک سرویس کار حرفه ای مجاز انجام شود تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری به عمل آید.

اگر در پی پیدا کردن یک تعمیر کار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی منزلتان هستید ، می‌ توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید و از خدمات متخصصین ما استفاده نمایید.

ماهان سرویس کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده است از جمله :

تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر کولر گازی سامسونگ مدل AR13NSP در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0