تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ از دستگاه‌ های تهویه هوای با کیفیت عرضه‌ شده در بازار جهان است که می‌ توانیم در دو حالت سرمایشی و گرمایشی استفاده نماییم . کولر گازی ال جی مانند همه کولر گازی‌ های اسپلیت دار دارای دو قسمت داخلی و خارجی است ، وظیفه‌ ی خنک‌ کردن گاز را قسمت خارجی برعهده دارد که بیرون اتاق یا سالن و در فضای باز نصب می‌گردد.

کولر گازی ال جی دارای بدنه‌ ی فلزی است و باید روی پایه‌ های مخصوص نصب گردد. یونیت کولر گازی ال جی با اتصالات و لوله‌ ها به پنل داخلی مرتبط می‌ گردد. پنل داخلی کولر گازی ال جی طراحی بسیار خاص و زیبایی دارد ، داخل اتاق یا سالن نصب و وظیفه‌ ی وزش باد خنک را ایفا می‌ کند.

وجود ریموت کنترل برای تنظیم راحت‌ تر و بهتر دستگاه بسیار مهم ا ست نقش نشانگر های روی بدنه این است که نحوه‌ ی فعالیت دستگاه را نشان می‌ دهند. وجود فیلتر در پنل داخلی باعث بهبود کیفیت هوا می‌ گردد. کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ قدرت پرتاب باد را در متراژ های بالا دارد و فضا را به‌ خوبی مورد پوشش قرار می‌ دهد. 

چرخش هوا با ریموت کنترل قابل‌ تنظیم است چرخش هوا توسط کولر گازی ال جی به چهار جهت انجام می‌ شود .

ماهان سرویس در تعمیر کولر گازی ال جی فعالیت دارد و قصد دارد تا زمینه ی کولر گازی ال جی به شما اطلاعاتی ارائه دهد. 

کولر گازی ال جی از لوازم خانگی کاربردی و بسیار ضروری خانه هاست در واقع هر جا کولر گازی است ، زندگی و خانه ای هم وجود دارد. عملا هیچ خانه ای بدون کولر گازی نمی توانید پیدا کنید . از اولین وسایل الکترونیکی خانه ها کولر گازی بوده اند که تا به حال دست خوش تغییرات زیادی شده اند.

صدای تولید شده‌ ی پنل داخلی در سرعت‌ های مختلف متفاوت است و هیچ‌ کدام آزار دهنده نیستند. صدای یونیت خارجی بیشتر است ؛ ولی مزاحمتی ایجاد نمی‌ کند. ال جی تولید کننده‌ ی لوازم‌ خانگی برقی است که در زمینه‌ ی طراحی و عرضه‌ی دستگاه‌ های تهویه‌ ی هوا بسیار موفق عمل کرده است.

طراحی پنل کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ بسیار مورد اهمیت است تنها چیزی که شما پس از نصب از یک کولر مشاهده می‌ کنید ، پنل آن است. نقش پنل یک کولر را می‌ توان به ویترین مغازه‌ ها تشبیه نمود. زیبایی پنل کولر باعث می‌ شود از محصولی که خریده‌ اید لذت بیشتری ببرید.

ماهان سرویس در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی مانند تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ  در تهران فعالیت می کند.

تعمیر برند های مطرح از جمله تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ از خدمات ما می باشد. برای تعمیر لوازم خانگی خود با ما تماس بگیرید.

بنابراین سعی کنید با توجه به بودجه‌ ای که در اختیار دارید ، کولری با زیباترین پنل موجود را انتخاب کنید.

مسلما زیباتر بودن پنل تاثیر مستقیمی در قیمت نهایی آن دارد و کولری که پنل جذاب‌ تری دارد ، به طور حتم گران‌ تر هم خواهد بود.

تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ

تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ

 اگر ظرفیت خنک‌ کنندگی کولری که انتخاب می‌کنید کمتر از سطح نیازتان باشد ، با مشکل عدم کارایی کافی مواجه خواهید شد و محیط‌تان آن‌طور که انتظار دارید خنک نخواهد شد. چنانچه کولری با ظرفیت بیشتر از نیازتان تهیه کنید ، مجبور هستید زود به زود آن را خاموش کنید تا از توجه به این عدد شاید مهم‌ ترین مولفه‌ ای باشد که برای خرید کولر باید در نظر داشته‌باشید.

برای دیدن مطالب پر بازدید با ما همراه باشید:  تعمیر برد کولر گازی

یک کولر با قدرت خنک‌ کنندگی زیاد می‌ تواند رطوبت اتاق‌ تان را به کلی از بین ببرد و اتاقی کاملا خشک را تحویل دهد. در یک اتاق خشک نفس‌ کشیدن سخت‌ تر خواهد بود.

به‌ علاوه بحث مصرف بیش از حد انرژی هم سر راه‌ تان خواهد بود. در کنار همه‌ ی این‌ها باید توجه داشته‌باشید که کولر های گازی به دلیل ماهیت عملکردی‌ شان رطوبت محیط را می‌ گیرند و آن را به صورت آب به بیرون هدایت می‌کنند. 

این‌ ها را گفتیم تا برسیم به این مطلب که انتخاب قدرت مورد نیاز در کولر ، مبحثی کاملا حرفه‌ ای است و باید به متخصص‌ اش سپرده گردد.

به طور کلی برای انتخاب ظرفیت کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ باید به چند فاکتور مهم توجه گردد: نوع محیط (ویلایی ، آپارتمانی ، دوبلکس و …) ، کاربری آن (مسکونی ، تجاری) ، میزان رفت و آمد ، میزان نور گیر بودن ، نوع اقلیم (جنوب ، مرکز ، … کشور) ، تعداد تجهیزات گرمازای موجود در محیط ، تعداد افراد حاضر در محیط و چند فاکتور دیگر از مواردی هستند که در تعیین قدرت سرمادهی کولر مورد نیاز شما ، نقش اساسی ایفا می‌ کنند.

بنابراین حتما از یک متخصص در این زمینه مشورت بگیرید. این را به عنوان یک مثال از ما داشته‌ باشید که معمولا برای یک آپارتمان مسکونی با متراژ بین 70 تا 100 متر، یک کولر 24000 پیشنهاد می‌ دهند و برای اتاق خواب‌ ، کولر های 9000 تا 12000 هزار را توصیه می‌ کنند.

در صورت تمایل به تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ یا تعمیر برد کولر گازی ال جی می توانید با واحد پشتیبانی ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت سرویس کاران ما در محل شما حاضر شوند.

سرویس های تخصصی مورد نظر مرکز برای تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ

 • نصب کولر گازی و همچنین سرویس کولر گازی مدل ال جی
 • جا به جایی کولر گازی به وسیله تکنسین های مرکز تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ  
 • تعمیر برد کولر گازی بوش معمولی و همچنین تعمیر برد کولرگازی اینورتر ال جی
 • پیدا کردن محل نشت‌ و شارژ گاز کولر گازی ال جی به وسیله تکنسین های مرکز تعمیر کولر گازی
 • لوله‌ کشی تو کار به منظور نصب کولر گازی
 • تعمیر شیر برقی و یا این که تعویض شیر برقی
 • تعمیر موتور فن و همچنین تعویض موتور برقی در مرکز تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ
 • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی
 • تأمین تمامی قطعات و سایل کولر گازی (مدل اینورتر و مدل معمولی)
 • تعمیر کولر گازی مدل اینورتر ال جی
 • سرویس و تتعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ
  • سرویس کولر گازی اینورتر ال جی
  • شارژ گاز کولر گازی در تخصصی ترین مرکز تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ
  • ارائه تمامی خدمات مرتبط با نصب و تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی
  • تعمیر و تعویض برد کولر گازی ال جی
  • تعمیر و تعویض کمپرسور کولر گازی ال جی 
  • تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ
  • سرویس سالیانه کولر گازی
  • شارژ گاز R۲۲ کولر گازی معمولی
  • شارژ گاز R۴۱۰ کولر گازی اینورتر در تخصصی ترین مرکز تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ

نحوه کار کردن اینورتر به این صورت است که با نیازی به خاموش و روشن‌ شدن پی در پی کولر گازی ال جی برای حفظ دمای مطلوب نیست و این دور موتور است که تغییر می‌ نماید. استفاده از سیستم اینورتر موجب شده است انرژی مصرفی برای روشن‌ نمودن موتور حذف و مصرف انرژی کولر گازی کاهش می یابد.

به طور کلی پایه و اساس کار کولر گازی اینورتر دیجیتال بر نیروی مغناطیسی و دافعه‌ ی قطب‌ های N و S برخلاف اینورتر های معمول اینورتر به کار رفته در کولر های Wind Free 8 قطبی است مصرف انرژی معادل 32 درصد مدل‌ های معمولی است و تا 43 درصد سریع‌ تر از مدل‌ معمولی هوای اتاق را خنک می نماید. قطب‌ های بیشتر باعث حرکت و چرخش روان‌ تر موتور کولر گازی می‌ گردد و اصطحکاک قطعه های داخلی و صدای تولیدی را به حداقل خود می‌ رساند.

شرکت ماهان سرویس با توجه به کادر مجرب و متعهد خود می کوشد برای مصرف کنندگان محیطی آرام و امن و دلخواه فراهم کند ، پس همواره با شرکت ماهان سرویس در ارتباط باشید.

اما توصیه های متخصصین ما در زمینه تعمیر کولر گازی ال جی چیست ؟ در زمان شروع فصل تابستان باید ابتدا کولر ها را سرویس کرده و اگر نیازی به تعمیر داشته باشند آن‌ ها را تعمیر کنید. تعمیر کاران توصیه می‌ کنند سرویس و تعمیرات کولر گازی به وسیله یک سرویس کار حرفه ای مجاز انجام شود تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری به عمل آید.

اگر در پی پیدا کردن یک تعمیر کار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی منزلتان هستید ، می‌ توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید و از خدمات متخصصین ما استفاده نمایید.

ماهان سرویس کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده است از جمله :

تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ

تعمیر کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ

اینورتر بودن  کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ

اینورتر هیچ ربطی به نوع کمپرسور ندارد و کاملا مجزای از نوع کمپرسور است. اینورتر بودن قابلیتی که به واسطه‌ ی یک برد الکترونیکی به کمپروسور اضافه می‌ گردد و در تمام کمپرسور ها می‌ توان از اینورتر بهره برد. در کولر های غیر اینورتر زمانی که دمای محیط به حد دلخواهی که به دستگاه داده‌ ایم برسد ، کمپرسور خاموش و با گذشت زمان و هنگامی که دمای محیط زیاد شد ، کمپرسور دوباره شروع به کار می‌ نماید.

موتور های اینورتر مشابه موتور های معمولی ، مرتبا خاموش و روشن نمی‌ شوند و تنها در سرعت گردش خود تغییر ایجاد می‌ کنند. در این کولر ها تنها دو حالت برای کمپرسور و موتور وجود دارد: یا روشن است یا خاموش. اما کمپرسور هایی که به سیستم اینورتر مجهز هستند ، در هنگام رسیدن به دمای مطلوب کمپرسور را خاموش نمی‌ کنند و تنها دور موتور را کاهش می‌ دهند؛ به همین دلیل به موتور های با دور متغیر معروف هستند. 

کولر گازی ال جی New Titan NB246TQ در نظر سنجی که در سایت نمایندگی ال جی قرار داده شده است جز یکی از بهترین و پر بازدید ترین محصولات ما قرار گرفته است که از لحاظ زیبایی بسیار چشم گیر بوده و همچنین از لحاظ کارایی رای بسیار خوبی کسب نموده است و مصرف انرژی آن بسیار پایین است.

در فناوری اینورتر تا 60 درصد در مصرف انرژی صرفه‌ جویی می‌ شود. حتی سازنده‌ ها ادعا می‌ کنند که در برخی مدل‌ های جدید ، امکان صرفه‌ جویی بیشتر از این هم فراهم شده‌ است. مسلما تهیه‌ ی یک کولر دارای اینورتر ، بهتر از یک کولر معمولی است. قیمت کولر های دارای اینورتر از کولر های معمولی بیشتر است؛ اما این اختلاف قیمت به راحتی با پرداخت برق‌ بهای کمتر جبران می‌ شود.

 ماهان سرویس بزرگترین و مجرب ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد که با دارا بودن سرویس کاران مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات کلیه لوازم خانگی فعالیت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0