تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR  از اسپلیت های با کیفیت  شرکت تک الکتریک ساخت شرکت پین است است نحوه عملکرد کولر گازی  و قابلیت برودت کولرگازی در دو حالت سرمایش و گرمایش است.

یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت بدر شـرکت تـک الکتریک می باشد .

ظرفیت کولر گازی تک الکتریک : 9000 BTU است موقعیت دستگاه به صورت دیواری است و تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR دارای ظرفیت سرمایش و ظرفیت گرمایش است توان برقی آن در دو حالت گرمایشی و سرمایشی به این صورت است که  توان برق مصرفی در گرمایش :11.5  و توان برق مصرفی در سرمایش :11.8 و همچنین نوع برق مصرفی (فاز) تک فاز است.

در حوزه صنایع تهویه های مطبوع به صورت سازمان یافته است در سال 1383 ، توسط شرکت سرمایه گذاران گروه بدر تأسیس شد. شـرکت تـک الکتریک نماینده انحصاری دستگاه های تهویه مطبوع مرکزی میدیا ، کریر و کولر های گازی توشیبا و تک الکتریک در کشور ایران است .

کلیه محصولات کولر گازی بدر تک الکتریک اعم از کولر گازی , کولرگازی کستی 4 طرفه , کولر گازی ایستاده , کولر گازی کستی 1 طرفه و کولر گازی پورتابل تک الکتریک , مشخصات فنی و کارایی هایی که انجام می دهند را خیلی راحت می توانید مورد برسی قرار دهید . کولر گازی تک الکتریک دیواری در 2 گرید اینورتر ( A+ ) و گرید پرمصرف ( B ) موجود است .
در صورت لزوم می توانید با کارشناس های ما در باره انتخاب کولر گازی های تک الکتریک مشورت نمایید و قطعات محصولات و مشکلات تعمیراتی خود را از سایت ماهان سرویس حل نمایید .

کولر گازی تک الکتریک مانند همه کولر گازی‌ های اسپلیت دارای دو قسمت داخلی و خارجی است. پنل خارجی، وظیفه‌ ی خنک‌کردن به وسیله گاز را برعهده دارد که بیرون اتاق یا سالن و در فضای باز نصب می‌شود. پنل خارجی با استفاده از لوله‌ ها و اتصالات به پنل داخلی وصل می گردد. پنل داخلی کولر گازی تک الکتریک طراحی بسیار زیبایی دارد و داخل ساختمان نصب می‌ گردد و باد خنکی را به داخل ساختمان وزش می نماید. وجود فیلتر در پنل داخلی باعث بهبود کیفیت هوا می‌ گردد.

درصورتی که قصد تعمیر کولر گازی تک الکتریک یا تعمیر برد کولر گازی تک الکتریک را داشته باشید ، می توانید با واحد پشتیبانی فروش ماهان سرویس تماس حاصل بفرمایید.

همچنین در صورتی که برد کولر گازی خراب شود ، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

حجم هوای یونیت داخلی کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR 

تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR در سرعت‌ مختلف متفاوت است اما در نرخ 1460 مترمکعب بر ساعت  در بیشترین حالت خود عمل می کند. در کولرگازی از نوع کمپرسور روتاری است از  پرکاربردترین نوع های کمپرسورهای کولرهای گازی کمپرسورهای روتاری است.

صدای پنل داخلی کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR  

صدایی که پنل داخلی تولید می‌ کند با توجه به سرعتی که برای آن انتخاب می‌کنید تغییر می‌کند. این صدا در بیشترین مقدار خود از میزان صدای یک گفت و گوی معمولی در فاصله یک متر کمتر است و با توجه به فاصله‌ ای که محل نصب کولر تا محل نشستن شما دارد هیچ صدای محسوسی از آن نخواهید شنید.

در کولر گازی تک الکتریک  سطح آن از لایه های نازکی از اکرلیک پوشیده شده اند که مقاومت تیغه ها را در برابر باران های بسیار  اسیدی افزایش می دهد.

فیلتر های کاتالیزور سرد در کولرگازی تک الکتریک (Tech Electric) قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع ای که بر روی اپراتور یونیت داخلی است. همچنین مانع از ورود باکتری و ویروس ها به داخل ریه های شما می گردد و هوایی تمیز و بدون آلاینده  را برای شما ایجاد می نماید. 

کولر گازی تک الکتریک

کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می دهیم:معنی نوشته های روی برچسب فنی کمپرسور چیست ؟

سری کامفورت

سری کامفورت از کولر گازی‌ های تک الکتریک در ظرفیت‌ های مختلفی تولید می‌ شود که با توجه به فضای مورد استفاده‌ ی خود می‌ توانید ظرفیت مناسب آن را تهیه کنید.

 • کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR مخصوص مناطق معتدل با مبرد R410 است
 • کولر گازی تک الکتریک سری کامفورت دارای فیلتر ضد باکتری است.
 • دارای سیستم یخ زدایی است .
 • نوع کارکرد آن به این صورت است که کارکرد در ولتاژ کنترل شده است.
 • نهوه راه اندازی آن به این صورت است که سیستم راه اندازی خودکار دارد.
 • فیلتر آن نیز این وژگی را دارد که به صورت آسان شتشو می شود.
 • عملکرد بی صدایی دارد.
 • و همچنین سازگاری خوبی با محیط زیست دارد.
 • سیستم مطابق با استاندارد بین المللی است.
 • از آلیاژ های با کیفیت بالا ساخته شده است.
 • سیستم اعلام نشتی گاز دارد که به این صورت که اگر گاز نشت کند صدا می دهد.
 • تایمر دارد جهت تنظیم زمان.
 • قابلیت تنظیم جهت باد به 4 طرف را دارد.
 • کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR دامنه پرتاب باد بالایی دارد به طور کلی دامنه پرتاب باد 180 است.
 • سیستم محافظت خودکار دارد.
 • سیستم عیب یابی خودکار دارد.
 • از دیگر ویژگی مهم آن رطوبت زدایی مستقل است.
 • حداقل صدای ممکن را دارد.
 • در برابر خوردگی مقاوم است.

کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR دارای گرید انرژی A است و با قابلیت کارکرد بالا در مناطق معتدل است که دارای کمپرسور روتاری همراه با گاز R410 ، جهت سرمایش و گرمایش می باشد.

کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR توانایی پرتاب باد 180 درجه ای ، در این حالت دستگاه قابلیت پرتاب و چرخش باد را به صورت یکنواخت دارد که باعث ایجاد هوای مطبوع تر در محیط شما می شود.

هدف شرکت ماهان سرویس بهبود سطح کیفی استفاده از لوازم خانگی موجود در خانه و محیط پیرامون شما مشتریان محترم است. یونیت داخلی کولر گازی تک الکتریک دارای سطح صدای بسیار کمی در هنگام فعالیت می باشد.

ماهان سرویس یکی از بزرگترین مراکز تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR است که شما در تهیه قطعات کولر و یا تعمیر برد ان می توانید با تماس با همکاران ما مشکل خرید و یا تعمیراتی خود را برطرف نمایید.

فیلتر کاتالیزور سرد (ضد باکتری) موجود در کولر گازی تک الکتریک 9000 قادر به رفع باکتری ها و بوهای نامطبوع موجود بر روی اپراتور یونیت داخلی می باشد. همچنین مانع ورود باکتری و ویروس ها به داخل ریه های شما می شود و هوایی تمیز و بدون آلاینده  را برای شما ایجاد می کند.

سیستم عیب یابی خودکار با نمایش کد های نقص فنی بر روی صفحه نمایش دیجیتالی کنترل بی سیم تعمیر و نگهداری راحت تر و سریع تر را امکان پذیر می کند .

در کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR تیغه های مبدل گرمایی یونیت خارجی با آلیاژ با کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی ، تیغه های مبدل گرمایی یونیت خارجی از ویژگی خاص پوشش ضد خوردگی برخوردارند . سطح آن از لایه نازکی از اکرلیک پوشیده شده است که مقاومت تیغه ها را در برابر باران اسیدی افزایش می دهد.

سیستم عیب یابی خودکار با کدهای نقص فنی بر روی صفحه نمایش دیجیتالی را معرفی و خودش کنترل بی سیم تعمیر و نگهداری را به صورت راحت تر و سریع تر امکان پذیر می نماید.

پوشش تیغه های مبدل گرمایی یونیت خارجی کولر گازی تک الکتریک  9000 با آلیاژ با کیفیت بالا و مقاوم در برابر خوردگی،تیغه های مبدل گرمایی یونیت خارجی از ویژگی خاص پوشش ضد خوردگی برخوردار هستند .

سرویس های تخصصی مورد نظر مرکز برای تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR

 • نصب کولر گازی و همچنین سرویس کولر گازی مدل تک الکتریک
 • جا به جایی کولر گازی به وسیله تکنسین های مرکز تعمیر کولر گازی تک الکتریک
 • تعمیر برد کولر گازی بوش معمولی و همچنین تعمیر برد کولرگازی اینورتر تک الکتریک
 • پیدا کردن محل نشت‌ و شارژ گاز کولر گازی تک الکتریک به وسیله تکنسین های مرکز تعمیر کولر گازی
 • لوله‌ کشی تو کار به منظور نصب کولر گازی
 • تعمیر شیر برقی و یا این که تعویض شیر برقی
 • تعمیر موتور فن و همچنین تعویض موتور برقی در مرکز تعمیر کولر گازی تک الکتریک
 • تعویض کمپرسور کولر گازی اینورتر و معمولی
 • تأمین تمامی قطعات و سایل کولر گازی (مدل اینورتر و مدل معمولی)
 • تعمیر کولر گازی مدل اینورتر تک الکتریک
 • سرویس و تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR

شرکت ماهان سرویس با توجه به کادر مجرب و متعهد خود می کوشد برای مصرف کنندگان محیطی آرام و امن و دلخواه فراهم کند، پس همواره با شرکت ماهان سرویس در ارتباط باشید.

قسیمت خارجی که از فلز و پایه های فلزی ساخته شده است وظیفه خنک کردن دستگاه را دارد و در خارج از سالن و بیرون محوطه قرار دارد و قسمت داخلی دارای طراحی زیبایی است که در داخل سالن قرار دارد که وظیفه خنک کردن سالن را دارد.

صدای این مدل دارای صدای بسیار کمی است که قسمت خارجی ان کمی صدا دارد که خارج از محدوده محیط می باعث و باعث صلب آرامش نمی شود و باعث آزار و اذیت کسی نمی باشد. در کل این مدل بسیار زیبا و پر قدرت است که در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR  می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

ویژگی های مربوط به خدمات مجموعه تعمیرگاه مجاز تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR  دارای خدمات 24 ساعته و تعمیر کولر گازی شما در سریع ترین زمان ممکن در صورت نیاز در منزل جلوی چشم خودتان انجام می شود و تعویض با قطعات صد در صد اورجینال در صورتی که صورت نیاز به تعویض باشد و دارای ضمانت کتبی انجام کار می باشد.

سرویس و تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR در صورتی که به وسیله متخصصین ما انجام شود ، علاوه بر کم شدن هزینه های جاری ، بالا ترین بهره‌ وری را به همراه خود خواهد داشت. سرویس اسپلیت های شما به ویژه با شروع فصل گرما اهمیت ویژه ای می یابد چرا که گرمای این فصل برای مردم تنها با استفاده از کولر قابل تحمل می شود.

اما توصیه های متخصصین ما در زمینه تعمیر کولر گازی سامسونگ چیست ؟ در زمان شروع فصل تابستان باید ابتدا کولر ها را سرویس کرده و اگر نیازی به تعمیر داشته باشند آن‌ ها را تعمیر کنید. تعمیر کاران توصیه می‌ کنند سرویس و تعمیرات کولر گازی به وسیله یک سرویس کار حرفه ای مجاز انجام شود تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری به عمل آید.

اگر در پی پیدا کردن یک تعمیر کار متخصص در زمینه تعمیر کولر گازی منزلتان هستید ، می‌ توانید با ماهان سرویس تماس بگیرید و از خدمات متخصصین ما استفاده نمایید.

ماهان سرویس بزرگترین و مجرب ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد که با دارا بودن سرویس کاران مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات کلیه لوازم خانگی فعالیت می کند.

ماهان سرویس کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده است از جمله :

تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر کولر گازی تک الکتریک BTS-SUPER PLUS-09HR در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0