تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 وسیله ای است با کاربرد بالا با بدنه ای زیبا و  طراحی شکیل و بی نظیر و کیفیت بسیار بالای ساخته شده است. این ماشین ظرفشویی رومیزی ظرفیتی دارد که می‌ تواند بشقاب و لیوان استفاده شده توسط 6 نفر را در خود جای دهد و با کیفیت بالا بشوید.

اندازه ماشین ظرفشویی امکان گذاشتن آن را در اشپزخانه کوچک را می‌ دهد. ماشین‌ ظرفشویی مدل WQP6  وسیله ای است با کیفیت بسیار بالا از شرکت معتبر الگانس است  شرکت الگانس یکی از شرکت های با اعتبار بالا است که محصولاتی با برترین کیفیت را ساخته و در دنیا پخش می کند .

شرکت با اعتبار الگانس محصولات خود را به کل جهان پخش می‌ کند و با کیفیت های برتر و بالای این کالا ها باعث افزایش خواسته مصرف کنندگان می شوند. این محصول برای استفاده یک خانواده 6 نفره کافی می باشد .

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 در گروه رو میزی است و به آسانی می‌ توانید آن را در آشپز خانه‌ تان قرار دهید. این مدل امکان شست‌ و شوی ظروف در حجم زیاد را دارد و برای یک خانواده 6 نفره دارد. این مدل از کیفیت بالایی ، مانند باقی محصولات الگانس برخوردار است.

 از دغدغه‌ های مصرف کنندگان ماشین‌ های ظرفشویی پر کردن سبد ماشین است و یا همان ظرفیت ماشین است که ماشین‌های ظرفشویی الگانس این مشکل را حل کرده است. وقتی مهمانی انجام می گیرد ظرف بسیاری باقی می ماند که استفاده از ماشین‌های ظرفشویی الگانس کمک بسیاری می کند .

ماشین ظرفشویی الگانس

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6

درک چگونگی کار کرد ماشین ظرفشویی به شما کمک می کند که دستگاه را به راحتی و با خیال راحت تعمیر کنید. ماشین ظرفشویی خود را با دمای 140 درجه فارنهایت در حوض پایین تر خود (منطقه زیر قفسه ی پایینی) با یک عنصر حرارت گرم می کند.

ماشین‌ های ظرفشویی الگانس در اندازه و ظرفیت بالا ، دارای پهنای 440 mm، عمق 500 mm و ارتفاع  550 mm ساخته شده است.

ماشین‌ های ظرفشویی الگانس سبد داخلی اش از جنس استیل است. ماشین‌ های ظرفشویی الگانس در مصرف و استفاده از  آب و برق نیز صرفه‌جویی می‌کنند. رده مصرف انرژی ماشین‌ های ظرفشویی الگانس  A+ که با استفاده از ماشین‌های ظرفشویی الگانس علاوه بر اسانی در شستن ظرف ها ، مصرف آب هم کاهش می یابد.

در داخل ماشین ظرفشویی یک آب پاش قرار گرفته است که با فشار به همه جهت ها آب را پرتاب می کند محفظه ماشین ظوری ساخته شده است که آب به بیرون نفوذ نمی کند.

برنامه ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 :

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP66 برنامه‌ شست‌ و شوی دارد که باعث شستشوی راحت و در نتیجه رضایت مصرف‌ کننده را فراهم می نماید. که با توجه به زمان شستشو و تعداد ظرف و میزان کثیفی آن ها از این برنامه ها استفاده و یکی را انتخاب کنید.

 یکی دیگر از ویژگی‌ های ماشین‌ های ظرفشویی الگانس این است اگر ظرفی جا مانده باشد می توانید آن را اضافه کنید.

ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 دارای امکانات خاصی است مثل نمایشگر دیجیتالی که مقدار کمی نمک و مایع است که بخاطر کیفیت بالای ماشین ظرفشویی در ساخت و امکانات آن خیلی قاطع می توان گفت که از بهترین و شاخص ترین محصولات است.

درصورتی که قصد خریدبرد ماشین ظرفشویی اگانس یا تعمیر ماشین ظرفشویی  را داشته باشید ، می توانید با واحد پشتیبانی فروش ماهان سرویس تماس حاصل بفرمایید.

با استفاده از این ویژگی ها می توان گفت که یک محصول با ویژگی بالا در بسیار زیاد با‌صرفه دارید.

سرعت ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 بسیار عالی است و به طوری که زمان کوتاه، نتیجه قابل قبولی از آن می گیرید برای ماشین‌ظرفشویی الگانس صفحه دیجیتالی نمایشگر قرار داده شده است.

ماشین ظرفشویی الگانس

برنامه میوه شور

علاوه بر ظروف می توانید با استفاده از برنامه میوه شور هم استفاده نماید و در استفاده از زمانتان هم صرفه جویی نمایید.

از ویژگی‌ های ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 قابلیت جمع نمودن سبد پایین برای شستتن ظروف های بزرگتر مثل قابلمه است.

ماشین ظرفشویی الگانس عیب یاب خودکار است که از آسیب به دستگاه پیشگیری می نماید.

از ویژگی‌ های ماشین ظرفشویی استرلیزه نمودن با شستن در دمای ۸۰ c که برای افرادی که به تمیزی ظروفشان اهمیت بسیار ویژه دارند خیلی کارآمد است.

آیا می دانستید که شما می توانید بسیاری از تعمیرات معمول ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 خود را انجام دهید ؟ در حالی که ممکن است به نظر می رسد یک دستگاه فریبنده است، ماشین ظرفشویی ، در قلب آن ، یک دستگاه ساده است که می توانید به تنهایی آن را تعمیر کنید. و در صورتی که نتوانستید با ماهان سرویس تماس بگیرید.

مشکلات ماشین ظرفشویی

مونتاژ شناور در حوضچه ماشین ظرفشویی، دستگاهی با شکل بشقاب است که در صورت افزایش آب در حوضه افزایش می یابد. هنگامی که آب به ارتفاع خاصی برسد، سوپاپ سوپاپ متصل شده به وسیله  ماشین ظرفشویی به قطع آب می پردازد. اگر شناور حرکتی نداشته باشد یا سوئیچ کار نکند ، آب تا زمانی که سر ریز نشود ، افزایش خواهد یافت.

شناور ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6

اغلب ، شناور یک گیره ی ثابت ، یک مسئله ی ساده ی افزایش و کاهش آن , شناور نیاز به حرکت آزادانه برای فعال کردن سوئیچ دارد. اگر این اتفاق نمیفتد یا اگر شناور به طور قابل ملاحظه ای آسیب دیده باشد ، تمام مونتاژ شناور را جایگزین کنید.

درب ماشین ظرفشویی آب نشت می کند.

اگر آب از پایین یا دو طرف درب ماشین ظرفشویی چکه کند ، احتمالا مهر و موم درب دیگر به درستی کار نمی کند و نیاز به جایگزینی دارد.

از درب شما ممکن است آب نشت کند حتی اگر دستگاه به خوبی کار می کند .

هنگامی که ماشین ظرفشویی به آرامی تخلیه و یا تخلیه نمی شود ، دستگاه شما احتمالا دارای یک انسداد است که می توانید آن را پیدا کرده و آن را پاک و مشکل انسداد را رفع کنید.

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد می دهیم:مایکروویو سامسونگ مدل GE402TB

مزیت های استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس برای جلوگیری از تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6

  • صرفه جویی در مقدار مصرف آب : شما با استفاده از ماشین ظرفشویی دوو تا حد بسیار زیادی باعث صرفه جویی در مصرف آب می کنید.

اگر که تصمیم داشه باشیم قیاس انجام دهیم ، باید بگوییم اگر که یک دست ظرف 144 پارچه را با دست بشوییم  باعث مصرف 85 لیتر آب می شود ؛ در صورتی که با استفاده از ماشین ظرفشویی دوو فقط و فقط 15 لیتر آب نیاز است که ظروف شسته شوند و قابل یاداوری است حتی در برخی از مدل ها کمتر از 9 لیتر آب مصرف می کنند.

  • ایجاد زمان آزاد بیشتر برای استفاده کننده: با استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس این زمان برای افراد ایجاد می کند که زمان بیشتری در کنار دیگران و مهمانان خود باشند.
  • لذت بردن از مهمانی : با استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 از شست شوی ظرف ها توسط مهمان و یا خودتان با دست ها راحت می شوید و بعد از صرف شام به راحتی در کنار مهمانان می توانید از مهمانی لذت ببرید.
  • ضد عفونی کردن ظروف :  در زمان شست شو با ماشین ظرفشویی از آب جوش استفاده می گردد ، بنابراین عمل ضد عفونی نیز تا حدی بسیار زیادی انجام می شود.
  • براقی و شفافیت ظرف ها: اگر که از مواد شوینده خوب و مناسبی برای ظرفشویی الگانس خود استفاده کنید ، ظروف همیشه براق و شفاف باقی خواهد ماند .
  • صرفه جویی در مقدار مواد شوینده ها: در زمان استفاده از ماشین ظرفشویی الگانس به دلیل استفاده بهینه و مناسب از مواد شوینده صرفه جویی می شود .
  • شوینده های پر ضرر: مواد شوینده به پوست دست آسیب بسیار می زند در صورتی که با وجود ماشین ظرفشویی دست شما با مواد شوینده هیچ گونه ارتباطی ندارد.
  • ظرف ها لب پر نمی شوند: امکان لب پر شدن ظرف های چینی و کریستال شما در زمان شست و شو با دست وجود دارد در صورتی که در ماشین ظرفشویی دوو این امکان لب پر شدن وجود ندارد . مواد کلره و همچنین اکسیژنه ای که در پودر ها و قرص های ماشین ظرفشویی وجود دارد ، عمل ضد عفونی ظروف را کامل می کنند.
تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مدل DDW-M1221

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو مدل DDW-M1221

عملکرد مواد شوینده تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6  :

شوینده ها از ترکیبات شیمیایی تشکیل شده و برای شستشو ضروری می باشند و وظیفه تمیز کردن ظروف را دارند.
توجه:
استفاده درست از شوینده:
حتما از شوینده های مخصوص ظرفشویی استفاده نمایید شوینده ها را تازه و خشک نگه دارید. تا زمان استفاده مجدد ، شوینده های پودری را در محفظه شوینده قرار ندهید.
شوینده های ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 :
سه نوع شوینده وجود دارد:
1 -دارای فسفات و کلرین.
3 -دارای فسفات و بدون کلرین.
3 -بدون فسفات و کلرین.
معموال شوینده های پودری جدید بدون فسفات می باشند. در این موارد پیشنهاد می شود که حتی اگر سختی آب dH 6 است ( یعنی سختی کم باشد) ، محفظه نمک را پر کنید. و اگر از شوینده بدون فسفات در مواقعی که سختی آب زیاد است استفاده می کنید معموالً لکه های سفید رنگ روی ظروف و لیوان ها باقی میماند. در این مواقع از شوینده بیشتری استفاده کنید تا شستشو بهتر شود. شوینده های بدون کلرین تنها کمی سفیدی ایجاد می کنند. در مواردیکه لکه های سخت و رنگی کامالً از بین نمی روند از برنامه با دمای باالتر استفاده کنید.
شوینده های متراکم ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 :
شوینده ها را بر اساس ساختار شیمیائی میتوان به دو دسته تقسیم بندی کرد:
 شوینده های آلکالینی مرسوم با ترکیبات خورنده.
 شوینده های با مقادیر کم از آلکالین با آنزیم های خنثی.
قرص های شوینده ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 :
قرص های شوینده از شرکت های مختلف سرعت حل شدن متفاوتی دارند. بنابراین برخی از قرص ها ممکن است در برنامه های شستشوی کوتاه مدت ، حل نشده و عملکرد پاک کنندگی خوبی نداشته باشند. بنابراین از قرص شوینده فقط برای برنامه های طوالنی مدت استفاده کنید.
محفظه شوینده ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 :
قبل از شروع چرخه شستشو باید محفظه را پر کنید. این ماشین ظرفشویی نسبت به مدل های قدیمی ، شوینده و مکمل کمتری مصرف می کند. معموالً نیاز به یک قاشق غذاخوری شوینده جهت مقدار ظرف معمولی می باشد. اگر مقدار 16 ظروف و کثیفی ظروف بیشتر باشد ، مقدار شوینده بیشتری مورد نیاز است. همیشه پودر شوینده را قبل از شروع بکار دستگاه و زمانی که محفظه شوینده خشک است، بریزید در غیر اینصورت ممکن است رطوبت جذب کرده و بخوبی حل نشود.

ماشین ظرفشویی دوو برنامه ای دارد که مدت زمان شستشو را به صورت خودکار برای ما به عقب می اندازد و ما می توانیم زمانی که در اختیار داریم را به برنامه های مهمتر زندگیمان ، اختصاص می دهیم.

این ظرفشویی دارای قابلیت تاخیر در شروع برنامه را دارد که می تواند به شما کمک بسیاری کند. مثلاً تمایل دارید که شب ها مصرف برق مناسب است و هزینه مناسب تری و ارزان تری در مصرف انرژی دارد و مقدار انرژی کم می شود ، به همین دلیل از ماشین لباسشویی نیمه شب استفاده کنید. با وجود این خصوصیت این امکان وجود دارد تا هر زمانی که شما دوست داشته باشید شستشو را تنظیم کرده و با فکری آسوده و راحت به ادامه کارهایتان برسید.

ماهان سرویس کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده است از جمله :

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

همچنین در صورتی که برد ماشین ظرفشویی الگانس خراب شود، می توانید با ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس بگیرند.

 با داشتن ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 زیبایی آشپز خانه‌ تان چندین برابر کنید.

در صورت تمایل به تعمیر ماشین ظرفشویی الگانس مدل WQP6 یا تعمیر برد ماشین ظرفشویی  می توانید با واحد پشتیبانی ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت سرویس کاران ما در محل شما حاضر شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0