خطر اتصال کوتاه ( تعمیر انواع مایکروفر ) در هنگام تمیز نمودن مایکروفرتان هرگز از پاک کننده های قوی و فشار بالا یا جت های بخار استفاده ننمایید. خطر آتش سوزی ( تعمیر انواع مایکروفر ) هرگز مایکروفر خود را فوری بعد این که آن را خاموش نمودید ، تمیز ننمایید. اجازه دهید که مایکروفر خنک گردد.

همچنین در زمانی که برد مایکروفر خراب شده باشد ، می توانید با مجموعه ماهان سرویس تماس بگیرید تا در سریع ترین وقت همکاران ما با شما به منظور تعمیر برد مایکروفر تماس بگیرند.

نکته تعمیر انواع مایکروفر

تفاوت های کوچک در رنگ ها در جلوی مایکروفر به دلیل استفاده از مواد مختلف مانند شیشه، پلاستیک و فلز بوجود می آید. سایه ها روی پنل درب که شبیه رگه هایی به نظر می رسند همان انعکاس نور از چراغ ماکروفر هستند.

بوهای ناخوشایند مانند بوهایی که بعد تهیه ماهی به مشام انسان می رسد می توانند به راحتی از بین بروند. قطراتی از آبلیمو را به یک لیوان آب اضافه کنید. یک قاشق در آن قرار دهید تا از تاخیر در جوش آمدن جلوگیری کنید. آب را برای یک یا دو دقیقه در حداکثر قدرت تنظیمی مایکروفر نف گرم کنید.

پاک کننده در مایکروفر

سطوح متفاوت هستند و آسیب هایی که توسط عوامل پاک کننده اشتباه بوجود می آیند می توانند با مشاهده اطلاعات در جدول زیر از آنها اجتناب کرد.

استفاده نکنید از:

-از هیچ ماده شوینده و پاک کننده سوزش آور استفاده نکنید.

-از زداینده های فلزی یا شیشه ای برای تمیز کردن مهرو موم درب استفاده نکنید.

-از پدهای تمیزکننده خشن یا اسفنج های پاک کننده استفاده نکنید.

پارچه های اسفنجی جدید را قبل از استفاده خیس کنید.

برای دیدن مطالب پر بازدید با ما همراه باشید: نحوه ریست کردن فیلتر ساید سامسونگ ، ال جی، جنرال الکتریک 

تعمیر انواع مایکروفر

تعمیر انواع مایکروفر

عوامل شوینده برای فولاد ضد زنگ:

آب کف دار گرم:

با استفاده از پارچه ظرفشویی تمیز کنید و سپس با یک پارچه نرم خشک کنید. هرگونه اثری از آهک، چربی، خراش و تخم مرغ سفید را پاک کنید. خوردگی می تواند زیر علائم شکل بگیرد. عوامل پاک کننده فولاد ضد زنگ می تواند از خدمات پس از فروش یا نمایندگی تعمیرات ماکروفر نف یا خرده فروشی ها بدست آید.

عوامل شوینده برای محفظه آشپزی:

آب کف دار گرم یا محلول سرکه:

با استفاده از پارچه ظرفشویی تمیز کنید و سپس با یک پارچه نرم خشک کنید.

برای کثیفی های زیاد و سنگین:

تنها از تمیز کننده ماکروفر در یک محفظه پخت و پز سرد استفاده کنید.

عوامل شوینده برای محفظه آشپزی ساخته شده از فولاد ضد زنگ:

از اسپری ماکروفر یا دیگر پاک کننده های خشن  و مواد سوزش آور استفاده نکنید. پدهای تمیزکننده، اسفنج های خشن و پاک کننده های تابه همچنین نامناسب هستند. این مواد شوینده سطح ماکروفر را خش می اندازد. اجازه دهید که سطوح داخلی خشک شوند.

در صورت تمایل به خرید قطعات مایکروفر  یا تعمیر برد مایکروفر می توانید با واحد پشتیبانی ماهان سرویس تماس گرفته تا در اسرع وقت سرویس کاران ما در محل شما حاضر شوند.

عوامل شوینده برای پنل درب

پاک کننده شیشه ای:

با پارچه تمیز کننده ظروف شیشه ها را پاک کنید. از زداینده های شیشه ای یا فلزی برای تمیز کردن استفاده نکنید.

عوامل شوینده برای مهر و موم و قفل درب:

آنها را با پارچه تمیز کننده ظروف پاک کنید. از ایجاد خش و خراش جلوگیری کنید. از زداینده های شیشه ای یا فلزی برای تمیز کردن استفاده نکنید.

عوامل شوینده برای اجزای ماکروفر (تعمیر ماکروفر)

آب کف دار گرم:

ابتدا اجزا را خیس کنید و سپس با یک پارچه یا مسواک آنها را پاک کنید.

عیب ها و تعمیرات ماکروفر

در بعضی موارد شما می توانید خودتان مشکل ماکروفرتان را رفع کنید. در این قسمت نکاتی برای عیب یابی ماکروفر نف آمده است.

ریسک شوک الکتریکی:

(تعمیر ماکروفر) هنگامی که بر روی تجهیزات الکترونیکی کار می شود، دستگاه باید از منبع تغذیه جدا شود. قطع کننده مدار را خاموش کنید یا فیوز را از جعبه فیوز خانگی درآورید.

چرا ماکروف نف کار نمی کند ؟

دلایل و علل عملکرد نادرست ماکروفر

دوشاخه به پریز اصلی متصل نیست.

برق قطع شده است.

فیوز پریده است.

تعمیر انواع مایکروفر

تعمیر انواع مایکروفر

چرا در هنگام عملکرد مایکروفر خطا رخ داده است ؟(تعمیر ماکروفر)

دوشاخه را به پریز برق بزنید.

بررسی کنید که آیا چراغ آشپزخانه روشن می شود.

به جعبه فیوز نگاه کنید تا مطمئن شوید که فیوز برای مایکروفر مناسب است.

قطع کننده مدار در جعبه فیوز را خاموش کنید و بعد تقریباً ده ثانیه دوباره ان را روشن کنید.

عملکرد نادرست مایکروفر 

ماکروفر  نف اجرا نمی کند. زمان پخت و پز در صفحه نمایش ظاهر می شود.

دلایل و علل عملکرد نادرست مایکروفر ( تعمیر انواع مایکروفر )

کلید استارت/ استاپ بعد از اینکه تنظیمات انجام شده است فشار داده نشده است.

روش حل و نکاتی درباره عملکرد نادرست مایکروفر

کلید استارت/ استاپ را فشار دهید یا مایکروفر را با استفاده از برق اصلی خاموش کنید.

عملکرد نادرست مایکروفر

مایکروفر شما روشن نمی شود.

دلایل و علل عملکرد نادرست مایکروفر

درب به طور مناسب بسته نشده است.

کلید استارت/ استاپ فشار داده نشده است.

روش حل و نکاتی درباره عملکرد نادرست مایکروفر

بررسی کنید(تعمیر ماکروفر) که غذا و اشیا خارجی در درب مایکروفر گیر نکرده باشد.

کلید استارت/ استاپ را  فشار دهید.

عملکرد نادرست مایکروفر

زمان بیشتری از قبل برای گرم شدن غذا سپری می شود و طول می کشد.

دلایل و علت های عملکرد خراب و نادرست ماکروفر شما :

قدرت تنظیمیات(تعمیر ماکروفر) ماکروفر تان خیلی کم است.

 مقدار بیشتری غذا نسبت به حالت طبیعی را در مایکروفر تان قرار داده اید.

روش حل و نکاتی درباره عملکرد نادرست ماکروفر :

قدرت تنظیمی بالاتری رابرای ماکروفر قرار دهید.

مقدار حجم غذا را دو برابر کرده اید بنابراین زمان تهیه غذا نیز دوبرابر گردیده است.

به پشتوانه 40 سال سابقه فعالیت در عرصه تعمیرات لوازم خانگی ، افتخار داشته ایم که اعتماد شما را جلب کرده و به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های تعمیرات لوازم خانگی در تهران فعالیت کنیم.

ماهان سرویس در زمینه تعمیر کلیه لوازم خانگی بوش ، ال جی ، سامسونگ ، دوو ، آاگ ، جنرال الکتریک ، پاناسونیک و دیگر برند های بازار فعالیت می کند که این امر نشان از تجربه و مهارت سرویس کاران ما دارد.

برای تعمیر برد مایکروفر یا تعمیر انواع مایکروفر می توانید با واحد فروش ماهان سرویس تماس بگیرید.

 ماهان سرویس بزرگترین و مجرب ترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد که با دارا بودن سرویس کاران مجرب و متخصص در زمینه تعمیرات کلیه لوازم خانگی فعالیت می کند.

دلایل عمده برای رجوع به تعمیرگاه های تعمیر انواع مایکروفر

  • چطور ایراد صفحه لمسی مایکروفر را که کار نمی کند برطرف کنیم ؟
  • مایکروویو کلا روشن نمی شود ، چرا مایکروفر روشن نمی شود ؟
  • چطور یک مایکروفر با سر و صدای زیاد را تعمیر کنیم ؟
  • چطور می‌ توان ایراد خاموش نشدن مایکروفر را بر طرف کرد ؟
  • ایراد گرم نکردن مواد درون ماکروویو را چگونه تعمیر کنیم ؟
  • ماکروویو روشن نمی شود ، دلیل آن چیست ؟
  • چطور ایراد سینی مایکروویو را که ثابت مانده و نمی چرخد را بر طرف کنیم ؟
  • گیر کردن و یا بسته نشدن درب ماکروویو
  • چطور می‌ توان یک فن خنک‌ کننده مایکروویو را که کار نمی کند را درست کرد ؟
  • و بسیاری مشکل دیگر که امکان دارد برای مایکروویو شما پیش آمده باشد

ماهان سرویس کلیه مناطق تهران را تحت پوشش قرار داده است از جمله :

تعمیر انواع مایکروفر در شمال تهران که شامل منطقه های : نیاوران – پاسداران – فرمانیه – بلوار ارتش – تجریش-دربند – دکتر شریعتی – الهیه _ جردن – اقدسیه – ظفر – میر داماد- زعفرانیه – فرشته – آجودانیه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شمال

تعمیر انواع مایکروفر در شرق تهران که شامل منطقه های : رسالت – نارمک – مجیدیه – هروی – پیروزی – امامت – حکیمیه – تهرانپارس- تهرانو و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت شرق

تعمیر انواع مایکروفر در غرب تهران که شامل منطقه های : ستارخان – باقر خان -پونک – صادقیه – شهید اشرفی اصفهانی – سعادت آباد – شهرک غرب – آزادی – اکباتان – شهران – مرزداران – دریاچه چیتگر- تهرانسر – آیت الله کاشانی-گیشه و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت غرب

تعمیر انواع مایکروفر در جنوب تهران  که شامل منطقه های :شهر ری – نازی آباد – افسریه – مسعودیه -مشیریه -فلاح-سه راه امین حضور – بهارستان و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت جنوب

تعمیر انواع مایکروفر در مرکز تهران که شامل منطقه های : هفت تیر – مفتح – یوسف آباد – بهار – عباس آباد – بلوار کشاورز – طالقانی – پلیس و تمامی مناطق دیگر واقع در قسمت مرکز که به صورت جامع می توانیم بگوییم در کل تهران سرویس دهی دارد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

احتمالا کلمه نمایندگی تعمیرات لوازم یا نمایندگی کلمه ای است که خیلی از افراد آن را سرچ می کنند اما این در کلمه صورتی سرچ می شود که محصول شما دارای گارانتی باشد ، ولی اگر گارانتی آن تمام شده بود و نمایندگی ها و خدمات پس از فروش تعمیر وسیله های ال جی شما را قبول نکنند چکار باید کرد ؟؟؟

ما پاسخ شما را این گونه می دهیم که ! بهترین راه آن مراجعه به مرکز های تعمیرات معتبر و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی برند شما است. ما به عنوان بهترین و مجرب ترین تعمیرگاه مجاز تعمیر لوازم خانگی آماده ارائه ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

این مراجعه فقط با اتصال یک تماس اتفاق خواهد افتاد و هیچ گونه نیازی به جا به جایی و حمل و نقل وسیله ی مورد نظر شما نیست. این مزیت باعث می شود که فاصله ی بین تعمیر گاه و خانه ی شما مطرح نباشد و شما در هر کدام از مناطق تهران که حضور داشته باشید می توانید به راحتی از نزدیک ترین سرویس ها به مکان خودتان بهره مند شوید.

اگر هر کدام از محصولات را خریداری کرده باشید و بعد از مدت زمانی دچار مشکل شده باشند ، با ماهان سرویس تماس بگیرید. از مزایای سرویس های تعمیراتی ما به این شکل است که خدمات به صورت کامل در منزل شما انجام می شود.

نیازی به انتقال وسیله شما به تعمیرگاه ما نمی باشد. در صورتی که نیاز به عوض کردن وسایل و لوازم دستگاه باشد ، در سریع ترین زمان ممکن قطعه با پرداخت هزینه ای به صورت جداگانه توسط تعمیرات انجام می شود. تمامی قطعات اصل و اورجینال بوده و ما برای ادعای کیفیت و اصل بودن آن ها به شما ضمانت نامه ارائه می دهیم.

از چه روشی برای برخورداری از سرویس های تعمیراتی و متخصصین تعمیر لوازم خانگی، با تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر ، ساید بای ساید ، تعمیر انواع مایکروفر می توانید تماس بگیرید ؟

شماره های تمامی شعب ما در پایین صفحه سایتمان موجود هستند. همچنین از طریق منو و قسمت تماس با ما نیز می توانید ان ها را ببینید. بلافاصله بعد از تماس شما با ما ، یکی از تکنسین های فنی ما به منزل شما می آید و وسیله مورد نظر شما را با دقت عیب یابی می کند.

تعمیرگاه مجاز تعمیر انواع مایکروفر

تعمیر انواع مایکروفر و سایر لوازم خانگی از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی ، تعمیر یخچال فریزر ، تعمیر ساید بای ساید و تعمیر کولر گازی خود را به مجموعه ی ماهان سرویس ، به عنوان تعمیرگاه لوازم خانگی در ایران بسپارید و اطمینان حاصل نمایید که با تمام وجود پاسخ اعتماد شما را خواهیم داد.

ماهان سرویس با داشتن سال ها سابقه کاری موفق در زمینه تعمیر انواع مایکروفر و سایر لوازم خانگی ال جی در خدمت شما خواهیم بود. برای برخورداری از تمامی خدمات و تعمیرات وسایل خانگی می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

همچنین تعمیر دیگر وسایل خانگی خود را با برند های دیگری همچون برند های اروپایی ، آسیایی و آمریکایی خود را به ما بسپارید ، ما در تعمیر تمامی لوازم خانگی با برند های معتبر نیز حرفه ای ترین می باشیم.

سایز خدمات مرتبط ماهان سرویس:

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند آاک

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند بوش

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند سامسونگ

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند ایندزیت

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند دوو

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند جنرال

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی برند جنرال الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0