عیب یابی مایکروفر گاسونیک ، برای جبوگیری از تعمیر مایکروفر گاسونیک باید مایکروفر را عیب یابی کنید.

اگر خروجی هوا در مایکروفر شما از کار افتاده است ، مشکل می تواند به سادگی مربوط به معیوب شدن فیلتر باشد. فیلتر  تا زمانی استفاده می شود که هیچ سیستم بیرونی خارجی استفاده نشود ، بوی بد و کثیفی ها را جذب و دفع می کند. با گذشت زمان ، فیلتر مسدود می شود و جریان هوا را محدود می کند. فیلتر زغال چوب معمولا در پشت مجرای خروجی هوا قرار می گیرد.

شما می توانید با حذف برخی از پیچ های نگهدارنده مایکروفر آن  را جدا کرده و سپس فیلتر زغال چوب را حذف کنید ؛  فیلتر روغن یا فیلترهای گریس برای جلوگیری از آلودگی سیستم خروجی هوا استفاده می شود تا روغن و چربی های پخت و پز را از بین ببرد. با استفاده نرمال ، فیلترهای گریس مسدود می شوند و جریان هوا را محدود می کنند. به طور معمول ، فیلترهای گریس در پایین مایکروویو واقع شده. تمیز کردن منظم فیلتر های گریس در آب گرم و مواد شوینده به حفظ جریان هوا مناسب کمک می کند، اما اگر فیلتر ها بسیار کثیف و یا آسیب دیده باشند ، باید جایگزین شوند تا جریان هوای خوبی داشته باشد.

به پشتوانه 40 سال سابقه فعالیت در عرصه تعمیر مایکروفر گاسونیک ، افتخار داشته ایم که اعتماد شما را جلب کرده و به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های تعمیرات لوازم خانگی در تهران فعالیت کنیم.

مونتاژ دمپرمایکروفر گاسونیک

اگر خروجی هوا کار نمی کند ، مشکل ممکن است با مونتاژ دمپر باشد. اگر شما به یک سیستم فن خارجی وصل شده اید ، دمپر برای جلوگیری از ورود هوای ناخوشایند در اتاق استفاده می شود. دمپر اساسا یک فلپ فلزی یا پلاستیکی است در کانال خروجی هوا و هنگامی که فن خاموش می شود ، بسته می شود و هنگامی که فن روشن می شود ، باز می شود. دمپر ممکن است یک فلاپ اسپرینگ کمکی داشته باشد و یا ممکن است به گرانش متکی باشد تا آن را خاموش نگه دارد ، هنگامی که فن در حال استفاده نیست.

اگر دمپر به راحتی و یا به طور کامل باز نمی شود ، جریان هوا ممکن است برای حذف بخار یا بوی های پخت و پز کافی نباشد. دمپر در خروجی مایکروویو قرار دارد و حذف آن  از دیوارهای ماکروفر ممکن است لازم باشد. دمپر را عوض کنید اگر به نظر می رسد آسیب دیده است یا به راحتی باز نمی شود و به راحتی بسته نمی شود ، قطعه را تعویض کنید ، هنگام نصب مجدد کانکتور خروجی ، مطمئن شوید که هیچ مانع با دمپر وجود ندارد.

تعمیر موتور فن مایکروفر گاسونیک و یا تعمیر مایکروفر گاسونیک :

در آخر مشکل ممکن است با موتور فن باشد. موتور فن در عقب بالای مایکروفر قرار دارد و هوا را به سیستم مجرای خالی می کند و یا به وسیله فیلتر ها خارج می شود. اگر موتور فن هنگامی که انتخاب می شود روشن نمی شود ، لازم است که برق را جدا کنید و پوشش دستگاه را بردارید ، حذف پوشش و موتور فن را به دقت انجام دهید ،  موتور را با دست بچرخانید. اگر موتور روشن نمی شود ، باید جایگزین شود. اگر موتور به صورت آزادانه حرکت می کند، می توانید موتور را برای مداومت با اهم متر بررسی کنید و اگر تداوم وجود نداشته باش د، باید موتور را جایگزین کنید.

اگر موتور تداوم را نشان می دهد ، گام بعدی این است که قدرت موتور را به موتور منتقل کنید ، اگر ولتاژ صحیح در دسترس باشد ، موتور احتمالا معیوب است. اگر ولتاژ تشخیص داده نشود، ممکن است مشکل با سیم کشی یا کنترل الکترونیکی باشد ، باید از یک برق کار کمک بگیرید.

به پشتوانه 40 سال سابقه فعالیت در عرصه تعمیر مایکروفر گاسونیک ، افتخار داشته ایم که اعتماد شما را جلب کرده و به عنوان یکی از فعال ترین مجموعه های تعمیرات لوازم خانگی در تهران فعالیت کنیم.

احتیاط در تعمیرات ماکرفر گاسونیک

خطر آسیب شخصی این خطر برای هر کسی غیر از یک فرد صالح است .برای انجام هر عملیات تعمیر و نگهداری یا تعمیر که شامل حذف پوشش است که محافظت در برابر قرار گرفتن در معرض انرژی مایکروویو است

 • تایمر :

برای تنظیم زمان پخت استفاده کنید
به شما اجازه می دهد تا 99 دقیقه و 99 ثانیه تنظیم کنید.

 • RESET

لمس کردن برای لغو میزان قدرت انتخاب شده، زمان کباب یا یخ زدگی قبلا برنامه ریزی شده است. ساعتِ روز لغو نمی شود.

 • شروع / پایان

برای شروع یخ زدایی یا برنامه های آشپزی لمس کنید.
نور روشن می شود و فن خنک کننده کار می کند.

توجه: پایان عملیات در ماکروفر گاسونیک

 • صفحه نمایش “END” را نشان می دهد.
 • صدای بوق می شود، چراغ نشانگر آشپزی روشن می شود و زمان روز در  صفحه نمایش ظاهر می شود .
 • نور ماکروفر خاموش می شود.
 • مایکروفر به طور خودکار سه بار به صدا ادامه خواهد داد ،    هر دو دقیقه بوق می زند تا زمانی که درب مایکروفر باز شود یا پد RESET لمس شود.

توجه: برای متوقف کردن عملیات

 • درب ماکروفر را باز کنید.
 • مایکروفر بلافاصله متوقف می شود.
 • اگر پخت و پز بیشتر لازم نیست ، پد RESET را لمس کنید.
 • برای ادامه آشپزی، درب ماکروفر را ببندید و پد START / STOP را لمس کنید، ماکروفر شروع به کار می کند.

 

 • دقیقه تایمر:

برای زمانبندی چیزهایی که در خارج از ماکروفر انجام می شود، استفاده کنید.

 1. از صفحات شمارنده برای تنظیم زمان از یک ثانیه تا 99 دقیقه و 99 ثانیه استفاده کنید.
 2. POWER را لمس کنید و سپس پد شماره “0” را لمس کنید.
 3. START / STOP را لمس کنید.

چهار بوق در انتهای زمان سپری شنیده خواهد شد. نور و فن خنک کننده مایکروفر در این هنگام عمل می کند اما هیچ عملکردی در ماکروویو وجود ندارد.

 • تایمر اتوماتیک:

پس از یک DEFROST یا COOK PROGRAM تکمیل شده، ماکروفر به طور خودکار هر دو دقیقه صدای سه بوق را ادامه می دهد تا درب ماکروفر باز شود یا پد RESET لمس شود.

 • پخت و پز سریع در ماکروفر گاسونیک

تنظیمات QUICK COOK به شما اجازه می دهد غذای خود را به صورت اتوماتیک بدون نیاز به وارد کردن سطح قدرت و یا زمان آن طبخ کنید.
برای بخش های کوچکتر، به سادگی پد قابل اجرا و START / STOP را لمس کنید. برای بخش های بزرگتر، دو بار پد را فشار دهید.
غذای یخ زده، تکه تکه شده و نوشیدنی به شما اجازه می دهند مقادیر زیادی از همان غذا را بپزید. به سادگی پد را یک بار لمس کنید و در نمایشگر ظاهر می شود. مقدار مواد را با لمس پد شماره درست وارد کنید سپس START / STOP را لمس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0