ساید بای ساید جنرال مدل GSS25GMHES یکی از پر فروش ترین و با کیفیت ترین محصولات شرکت جنرال الکتریک می باشد . این ساید بای ساید با ظرفیت ۷۱۶ لیتر ، می تواند مقدار زیادی از مواد غذایی را در خود جای دهد.

تعمیر ساید بای ساید جنرال

تعمیر ساید بای ساید جنرال

شرکت جنرال در طراحی این ساید بای ساید از بهترین مواد استفاده کرده است تا بتواند کارایی و عمر مفید این دستگاه را افزایش دهد . این ساید باید ساید جنرال ، مجهز به ۴ سانسور اندازه گیری دما می باشد که به صورت دائم دمای قسمت های مختلف ساید بای ساید را اندازه گیری و تنظیم می کنند .

صفحه نمایش این دستگاه بسیار با کیفیت و کاربردی میباشد‌. بر روی این صفحه نمایش ، اطلاعات دستگاه نمایش داده می شود‌. این اطلاعات شامل دمای دستگاه ، تنظیمات قسمت یخساز و آبسردکن و همچنین قفل کودک می باشد‌.

نمایشگر ساید بای ساید جنرال

به لطف استفاده از مواد اولیه و طراحی بسیار با کیفیت این ساید بای ساید ، احتمال این که نیاز به تعمیر ساید بای ساید جنرال داشته باشید بسیار کم است‌ ولی با این حال نیاز است که به صورت منظم دستگاه خود را سرویس کنید تا دستگاه دچار خرابی نشود‌.

قسمت یخساز ساید بای ساید میتواند ۳ مدل مختلف یخ تولید کند‌. این یخساز میتواند یخ قالبی ، یخ خرد شده و آب سرد تولید کند‌.‌ برای تنظیم قسمت یخساز می توانید با استفاده از دکمه های قسمت نمایشگر دستگاه ، تنظیمات را تغییر دهید .

نحوه تنظیم یخساز ساید بای ساید جنرال به این صورت می باشد که با فشردن دکمه Water میتوانید از آب سرد دستگاه استفاده کنید‌. دکمه Crushed برای تولید یخ خرد شده و دکمه Cubed برای تولید یخ قالبی ( مکعبی ) می باشد‌.

ماهان سرویس فقط یک مجموعه خدمات تعمیرات لوازم خانگی نیست‌.‌مشاوران ما میتوانند به شما در انتخاب یک ساید بای ساید جدید کمک کرده و بهترین گزینه ها را به شما پیشنهاد کنند‌.

برای تعمیر ساید بای ساید جنرال با کمترین هزینه با دفاتر ماهان سرویس تماس بگیرید تا سرویس کاران ما به سرعت در محل شما حاضر شوند و ساید بای ساید شما را به سرعت تعمیر کنند‌.

تعمیر فریزر جنرال

قسمت فریزر این ساید باید ساید ۲۶۱ لیتر ظرفیت دارد که برای نگهداری طولانی مدت مواد غذایی یک خانواده پر جمعیت بسیار مناسب می باشد‌. با استفاده از تنظیمات نمایشگر دستگاه می توانید دمای قسمت فریزر را تنظیم کنید‌.

دستگیره های ساید بای ساید از جنس استیل ضد خش بوده و بسیار خوش فرم و با کیفیت می باشند‌. وزن دقیق این دستگاه ۱۴۰ کیلوگرم میباشد‌ و در مقایسه با وزن سایر یخچال ها ، کاملا عادی و قابل قبول می باشد‌.

این ساید بای ساید جنرال مجهز به نسل جدید فیلتر های MWF میباشد و میتواند تا ۹۸ درصد از مواد مضر و ضایعات موجود در آب را از بین ببرد‌.

برای تعمیر ساید بای ساید جنرال و یا خرید فیلتر ساید بای ساید میتوانید با شماره های دفتر مرکزی ماهان سرویس ۲۲۱۱۹۲۷۲ تماس بگیرید‌.

فیلتر ساید بای ساید جنرال

این ساید بای ساید یک از بهترین محصولات شرکت جنرال الکتریک می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است اما با این حال ممکن است که به هر دلیل دستگاه شما خراب شود‌.‌ تعمیر کاران با تجربه ما به سرعت مشکلات ساید بای ساید را شناسایی کرده و تعمیر ساید بای ساید جنرال شما را با کمترین قیمت انجام می دهند‌.

جشنواره ماهان سرویس

ماهان سرویس در جشنواره تخفیف طلایی خود ، تعمیر ساید بای ساید جنرال را با ۱۰ درصد انجام می دهد‌.‌ شما با دریافت کد اشتراک میتوانید از تخفیفات ویژه باشگاه مشتریان ماهان سرویس و جوایز دوره ای اعضای باشگاه استفاده کنید‌.

 


 منبع : GEappliances

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0