تعمیر ماشین ظرفشویی تخصص ماست

بدون نگرانی از هزینه و کیفیت ، با ما تماس بگیرید

تماس با ما


۱) چرا برای تعمیر ماشین ظرفشویی باید با ماهان سرویس تماس بگیرم؟

چون ما متخصص هستیم‌. بیش از ۳۵ سال سابقه تعمیر لوازم خانگی ، مجموعه ماهان سرویس را تبدیل به یکی از حرفه ای ترین مجموعه های خدماتی شهر تهران کرده است‌.

۲) هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر است ؟

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی بستگی به مشکل دستگاه دارد‌. اگر ماشین ظرفشویی به دلیل نوسان برق خراب شود ممکن است که برد دستگاه هم آسیب دیده باشد‌. برد ماشین ظرفشویی در صورت خراب شدن میتواند به سادگی هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی را حداقل ۲۰۰ هزار تومان افزایش دهد‌.
البته به لطف استفاده از سیستم های پیشرفته در ماشین ظرفشویی ، امکان خراب شدن برد ها کاهش پیدا کرده است ولی ممکن است که به هر دلیل برد ماشین ظرفشویی خراب شود‌.

پیشنهاد‌ : همیشه سعی کنید که از ریخته شدن آب بر روی پنل و سقف ماشین ظرفشویی جلوگیری کنید‌. نفوذ آب به پنل ماشین ظرفشویی میتواند به راحتی باعث سوختن برد دستگاه شود‌.

 

در صورت نفوذ آب به پنل دستگاه به سرعت ماشین ظرفشویی را از برق بکشید و با ما تماس بگیرید‌. هرگز قبل از حضور تعمیر کاران ما دستگاه را به برق نزنید. ممکن است دچار برق گرفتگی شوید‌.

۳) آیا تعمیر ماشین ظرفشویی را گارانتی میکنید ؟

بله . به لطف تخصص سرویس کاران ما و داشتن دانش کافی در زمینه تعمیر کلیه لوازم خانگی ، کلیه خدمات ما از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی دارای ۶ ماه گارانتی کتبی میباشد‌.

۴) چه چیزهایی را گارانتی میکنید ؟

کلیه خدمات ما شامل گارانتی میباشد‌. در واقع تمام قطعات که تعمیر یا تعویض میشوند شامل گارانتی هستند‌.

 

گارانتی در موارد زیر اعتبار ندارد‌.

الف : صدمات ناشی از هرگونه ضربه و یا سقوط ،‌صدمات ناشی از حمل ونقل ، تماس یا نفوذ آب و مواد شیمیایی ، آتش و یا حرارت زیاد ، نفوذ گرد و غبار شدید به داخل قطعات ، نوسان برق ، رعد و برق و حوادث طبیعی

ب : استفاده غلط و یا بیش از ظرفیت از دستگاه ، استفاده نا درست خارج از استانداردهای تعیین شده برای دستگاه

ج : کلیه دستگاه هایی که توسط اشخاصی به جز نمایندگان مجاز ماهان سرویس تعمیر و یا دست‌کاری شوند.

 

۵) زمان حضور تعمیر‌کار را مشتری تعیین می‌کند‌؟

بله . از آنجا که نیاز است تا تعمیر کاران ما در محل شما حاضر شوند ، زمان حضور تعمیر کار با توجه به نظر و شرایط شما تعیین میشود‌.
تمام تعمیر کاران موظف هستند که قبل از حضور در محل ، با شما تماس گرفته و با شما هماهنگ شوند‌.

۶) تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر طول میکشد ؟

در صورتی که مشکل از برد ماشین ظرفشویی باشد ، باید برد دستگاه باز شده و به بخش تعمیر برد ماهان سرویس فرستاده شود‌. تعمیر برد ماشین ظرفشویی بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت ممکن است طول بکشد‌.
در صورتی که برد ماشین ظرفشویی سالم باشد‌، تعمیر سایر بخش ها و یا تعویض قطعات دیگر حداقل ۱/۵ ساعت و حداکثر ۴ ساعت ممکن است طول بکشد‌.

هنگامی که کارشناسان ماهان سرویس جهت تعمیر ماشین ظرفشویی با شما تماس گرفتند ، حتما مشکل دستگاه را به آنها اعلام کنید تا تعمیر کار ما قطعات مورد نیاز ماشین ظرفشویی را همراه خود بیاورد‌.

فهرست
Call Now Button ۰۹۱۰۹۱۰۹۶۵۶
0